Çözüldü Ekran kartı değişimi sonrası bilgisayar açılırken hiçbir logo gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Xecition18

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Ekran kartım değişmeden önce geliyordu fakat dün yeni gelen taktıktan sonra klavye 2 kere açılıp kapanıyor. Normalde gelen Gigabyte logosu gelmiyor, Windows pin yerine atıyor. Direkt BIOS güncellemesi yapacağım yapamıyorum.

Çözüm
iGPU olsa onunla gir derdim ama maalsef yok. Eski ekran kartı duruyor ise onunla karıştırabilirsin. Oda yoksa bu kartla BIOS'a giremezsin maalesef.

Hocam çözdüm sanırım kabloyu tam oturtamamışım çıkarıp diğer porta taktım ve oldu.

iGPU olsa onunla gir derdim ama maalsef yok. Eski ekran kartı duruyor ise onunla karıştırabilirsin. Oda yoksa bu kartla BIOS'a giremezsin maalesef.

Hocam orta porta gelmiyor fakat diğer portta geliyor. Neden?
Ekran kartım değişmeden önce geliyordu fakat dün yeni gelen taktıktan sonra klavye 2 kere açılıp kapanıyor. Normalde gelen Gigabyte logosu gelmiyor, Windows pin yerine atıyor. Direkt BIOS güncellemesi yapacağım yapamıyorum.

Ekran kartınızda Power girişi var mı? Varsa onlar takılı mı?

DDU ile eski ekran kartı sürücüsünü kaldırıp yeni ekran kartını sürücüsunü kurmanız gerekiyor.

GPU-Z indirip SS atar mısın?
1689151088187.png

Yeni konular

Geri
Yukarı