Ekran kartı faturası olmadan garanti geçerli mi?

Typhon18

Kilopat
Merhaba, MSI marka RX 570 ekran kartım var arızalı, ben garantisi yok sanıyordum ama 4 ay civarı kalmış şimdi göndermek istiyorum ve faturasını bulamadım. Kutu içeriği falan tam sadece fatura kayıp sizce alırlar mı?

Merhaba, MSI marka RX 570 ekran kartım var arızalı, ben garantisi yok sanıyordum ama 4 ay civarı kalmış şimdi göndermek istiyorum ve faturasını bulamadım. Kutu içeriği falan tam sadece fatura kayıp sizce alırlar mı?
Nereden aldığını hatırlıyorsan oraya mail atıp fatura talebinde bulunabilirsin genellikle gönderiyolar.

Ben ikinci el almıştım alan adam nereden aldı hatırlamıyorum. Böyle gönderebilir miyim acaba?
O konu hakkında bir bilgim yok maalesef aslında direkt ürün seri numarasından ürünün garantisi olup olmadığını görebiliyorlar ancak fatura isterler mi o konuyu bilmiyorum firmayı arayıp veya mail atıp sorabilirsin.

Sağolun arkadaşlar, sanırım geçerli oluyor.

Nereden aldığını hatırlıyorsan oraya mail atıp fatura talebinde bulunabilirsin genellikle gönderiyolar.
Hocam alan adamın nereden aldığını sorup buldum. Ne diye mail atmam lazım? Mesela o adamın adı soyadı falan mı lazım yoksa seri numarası mı?

Son düzenleme:
Sağolun arkadaşlar, sanırım geçerli oluyor.

Hocam alan adamın nereden aldığını sorup buldum. Ne diye mail atmam lazım? Mesela o adamın adı soyadı falan mı lazım yoksa seri numarası mı?
Zamanında İtopyaya kayıp fatura için mail attım benden bu bilgileri istediler direkt bu bilgileri göndererek şansınızı deneyebilirsiniz.

resim_2023-01-08_003617712.png

Yeni konular

Geri
Yukarı