Ekran kartı fiyatları 2022'de normale iner mi?

2023 e doğru dolar olarak düşer ama tl olarak artar yani param dolarda diyosanız sıkıntı olmaz.Tl olarak da düşmesi için erken seçime gidilip akpden baska parti kazanirsa dolar düşer biraz.

Düşüş olacak kardeşim haziran da fiyatlar düşecek biraz daha bekle (!).
Şaka bir yana dolar krizinden sonra fiyatlar daha yeni dengelendi eğer yeniden büyük bir hareketlenme yaşanırsa fiyatlar yükselebilir.
Ekran kartı fiyatları için sadece ülke ekonomisine bakmamak lazım artık kripto paralarda etkiliyor ekran kartı piyasasını.

Dolar yükseldiği zaman etkisi sadece 10 dakikada hissediliyor fakat düştüğü zaman 1-2 ayda yeni yeni toparlanıyor bana kalırsa şu aralar indirimle birlikte bilgisayar ekipman ne alabiliyorsanız alın yazın veya eylül ayları gibi dolar çok kötü patlar ve 2021 Aralıkta olduğundan daha kötü olacaktır. Tahminim 22 civarı olur yıl sonu.

Normalden kasıt nedir onu irdelemek lazım mining bitti stoklar eski seviyeye gelse bile bu ekonomik koşullarda TR pazarında 1.5 - 2 kat daha fazlasına satarlar. Şunu bilmeniz gerek bu ülkede fiyatı yükselen şey kolay kolay inmiyor.

Eski seviyelerde olması için ülke yönetiminin değişmesi, ekonomik güvenin gelmesi gerek ki işte o zaman fiyatlar eski seviyeye düşmeye başlar. Şu anki şartlarda çok ciddi düşüş beklemeyin. Özel sektör kar odaklı alabilecek maks. kar'da satış yapar şu zamanlarda

1 yıldır kart için bekliyordum. Canıma tak etti. Çektim krediyi 7800TL'ye hellhount RX 6600XT yakaladım Amazon. Jp de bu sabah geldi kargom. Üzerimden sanki yük kalktı yeminle.

Geri
Yukarı