Ekran Kartı Fiyatları Ne Zaman Düzelecek?

Önümüzdeki senelerde bu fiyatları arayacağımız için düzeleceğini beklemesek daha iyi olur. Dolar 5 TL seviyesine geldiğinde bu konuyu hortlatan olur da bu mesajımı gördüğünüzde hiç kimse şaşırmasın. Bu siteye sistem toplamak için üye olduğumda Dolar 2.80 TL idi. 1.5 senede yaklaşık 1 TL artış göstermesi onca başımızdan geçen sıkıntılara rağmen mucizedir.

Önümüzdeki senelerde bu fiyatları arayacağımız için düzeleceğini beklemesek daha iyi olur. Dolar 5 TL seviyesine geldiğinde bu konuyu hortlatan olur da bu mesajımı gördüğünüzde hiç kimse şaşırmasın. Bu siteye sistem toplamak için üye olduğumda Dolar 2.80 TL idi. 1.5 senede yaklaşık 1 TL artış göstermesi onca başımızdan geçen sıkıntılara rağmen mucizedir.
Bu kadar emin konuşuyorsanız o zaman şimdiden stok yapın dolar 5 tl geldiği zaman satarsınız kafa karıştırmaya gerek yok kimse neyin ne olucağını bilemez belirttiğim gibi düşedebilir yükseledebilir.

Türkiye'de bu konjonktür de zor malesef.

Ekran kartı fiyatları Avrupa ve Amerika'da normalleşse bile Türkiye'ye tüketici lehine olumlu anlamda bir yansıması olmayacaktır.Malum Euro ve Dolar aldı başını gidiyor.Dolayısı ile düşmez görün bakın daha da artar.

Bu kadar emin konuşuyorsanız o zaman şimdiden stok yapın dolar 5 tl geldiği zaman satarsınız kafa karıştırmaya gerek yok kimse neyin ne olucağını bilemez belirttiğim gibi düşedebilir yükseledebilir.

2 adım geri 3 adım ileri atmakla gerilemiş olmuyorsun. Dolar'ın tekrar 3 TL seviyesine geleceğine inanıyorsan çok iyimsersin. Ayrıca benim faizle işim olmaz önerini kendine sakla.

Usta fikrine karşı gelmiyorum ama Türkiye'nin politik durumuna , dünyadaki savaş krizlerine bakarsak hele ki dolar dünya paraları arasında ise artacağını az çok tahmin edebiliyoruz.

Düşmeyecek. Çok değil, bir sene önce fiyatlara baksanız anlarsınız. Ve sürekli bekleyin düşer diyenler olur her zaman. Özellikle 2 senedir düştüğünü hiç görmedik. Sadece kısa bir süreliğine GTX 10XX sürümleri çıktığında ufak bir düşüş olmuştu ama bu durum da çok kısa sürdü. Yani ufak düşüşler için beklemeye değmez. Düşüş olma ihtimali neredeyse yok ama zam hep bekleniyor dolar bazlı ürünlerde.

Ayrıca bitcoin ile pek alakası yok ekran kartlarının. Bitcoin için ekran kartı değil de özel cihazlar kullanılıyor zaten.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı