Ekran kartı fiyatları yaza doğru düşer mi?

Bütçe
11000 tl

EnginBaylor

Hectopat
Daha fazla  
RTX 3000 serisi ekran kartı fiyatları yaza düşer mi? 11000 TL param var. Ekran kartı fiyatları yazın düşerse RTX 3060 Ti bir PC toplamak istiyorum. Ya da PS5 dijital Edition alıp yanına da GTX 1050 Ti ikinci el bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Sizce ekran kartı fiyatlarının düşmesini beklemeli miyim yoksa PS5 alıp yanına da GTX 1050 Ti bir PC mi almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
RTX 3000 serisi ekran kartı fiyatları yaza düşer mi? 11000 TL param var. Ekran kartı fiyatları yazın düşerse RTX 3060 Ti bir PC toplamak istiyorum. Ya da PS5 dijital Edition alıp yanına da GTX 1050 Ti ikinci el bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Sizce ekran kartı fiyatlarının düşmesini beklemeli miyim yoksa PS5 alıp yanına da GTX 1050 Ti bir PC mi almalıyım?

Ben olsam PS5 alırım.

Videoyun çok güzel bir açıklama yapmıştı 1-2 gün önceki yayında YouTube'da bulabilirsin. Kısaca Gigabyte'tan bir sorumlu ile görüşmüş. Asıl sebep mining değil (bunun da etkisi var) üretim hep standart fakat pandemiden dolayı herkes eski sistemlerini ya değiştirdi ya da baştan toplayan çok kişi olduğundan %300 talep oluşmuş. Kart stokları yaza doğru iyileşir fiyatlar 2022'de normalleşir demişti. Bu yıl fiyatların düşmesini ummak polyannacılık olur. Bende kartı değiştireceğim mecbur beklicez...

Video linkini ekliyorum. Bilgilendirici bence;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

yaza doğru düzelir..2023 yazı ama :D
USD bazında düzelir o da.
O ara USD - TL ne olur sen düşün.
Bir nesil oyunları ( kapatılmazsa o da) youtube üzerinden izleyecek. Oynayamayacak.

Geri
Yukarı