Ekran kartı fiyatları düşer mi?

Alicanli06

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik
Arkadaşlar bu piyasayı takip edenler, tecrübesi olanlar 2 aydır RX 7900 XTX almayı düşünüyorum fakat fiyatlar bana mantıklı gelmiyor. 30 bandında geziyor. Bu fiyatlar düşer mi yoksa ne yapılmalı? Ne zaman alınmalı ve piyasada yok aradığım kartlar.

Arkadaşlar bu piyasayı takip edenler, tecrübesi olanlar 2 aydır RX 7900 XTX almayı düşünüyorum fakat fiyatlar bana mantıklı gelmiyor. 30 bandında geziyor. Bu fiyatlar düşer mi yoksa ne yapılmalı? Ne zaman alınmalı ve piyasada yok aradığım kartlar.

Donanım Arşivi ekran kartı almıyoruz diye bir video paylaşmıştı. Belki o video sayesinde düşer.

Bu zamanlarda ülkenin durumu belli. Bu zamanlarda düşmez aksine artabilir.

Bu fiyat lar dahada geri gelmez mining in bittiği ve doların sabit olduğu bir dönemdeyiz bence alınır. Ben öyle yaptım

Bu zamanlarda ülkenin durumu belli. Bu zamanlarda düşmez aksine artabilir.

Yaza kadar fiyatlar yakın seyreder gibime geliyor çünkü seçim yaklaşıyor fiyat artışı yaparlarsa oy kaybederler.

Geri
Yukarı