Ekran kartı fiyatlarının düşmesi beklenmeli mi?

Merhaba. Ben ekran kartı alacağım ama fiyatlarda bir düşüş olduğunu biliyoruz. Düşmeye devam edecek mi? Yoksa şimdi mi alayım?

Fırsatınız varsa şimdi bile alın, dolara hiç belli olmaz vallahi durumunun olduğu anda denk getir derim ben. Garanti olsun diye.

Fırsatınız varsa şimdi bile alın, dolar hiç belli olma vallahi durumunun olduğu anda denk getir derim ben. Garanti olsun diye.

Katılıyorum. Kur buralardayken fiyatlar düşüyor olsa bile kurun sabit kalacağının garantisi yok. Kur artarsa mecbur fiyat da artacak.

Bugün alırsan yarından karlı olursun işini şansa bırakma.

Piyasa hiç belli olmuyor. Geçen haftalarda önce 6600 aldım. O elime gelince aynı fiyata 3060 bulduğum için 6600XT'yi iade ettim. 3060 elime gelince 1K üzerine 6750XT bulunca 3060ı iade ettim. 😂

Kredi kartım onaylansın hemen alacağım o zaman.

Tek önerim yarın ince hesap Gaming gecesine bakabilirsin. Belki bayram arefesi oluşundan kaynaklı ekstra bir indirim olabilir.

Kredi kartım onaylansın hemen alacağım o zaman. RX 6600 ile RTX 3060 arasında kaldım.

Bu 2 kart arası tamamen senin tercihin. 6600 saf güç olarak daha iyi 3060 sana kusursuza yakın yazılım desteği sunuyor. 2 kartı da sayfalarca tezlerle savunacak kişiler çıkar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı