Ekran kartı Full devirde çalışıyor ancak görüntü yok

Zannetmiyorum ama kablolar fark ediyormu üzerinde CPU yazan kabloyu anakartın sol üstteki bölümüne taktım PCI yazanları ekran kartına.
Kasanın kablo girişleri ne durumda onları doğru yapabildiniz mi? İzlediğim bir videoda bu görüntünün gelmesini engelliyordu.

Eksik kablo takmış olabilirsiniz tüm kabloları kontrol ettiniz mi?
IMG_20220617_170453.jpg
IMG_20220617_170440.jpg
IMG_20220617_170433.jpg
IMG_20220617_170429.jpg

Ramden olabilir diye bir rami çıkarıp bir tanesini farklı slota taktım yine olmadı.

Kasanın kablo girişleri ne durumda onları doğru yapabildiniz mi? İzlediğim bir videoda bu görüntünün gelmesini engelliyordu.
F panel kısmını doğru taktığıma eminim USB 3.0 kablosunu çıkarıp denedim bir şey fark etmedi Audio kablosunu çıkarsam ondan olabilirmi onun haricinde arkadaki ARGB kontrolcü güç kablosu takılı.

Sata kablosu takılı değil ondan olabilir mi diyeceğim ama M.2 SSD vardır yüksek ihtimalle problem göremedim hocam ben.

Bende aynı problemi yaşamıştım, ram slotu ölmüştü. Bir süre tek slottan devam etmiştim.

Evet onu bilerek takmadım M.2 SSD var. Birde kasayı açtığımda PSU'dan düğme ile kapatmak zorunda kalıyorum güç düğmesine basılı tutunca kapanmıyor.
Bu sistemin hiç açılmadığını gösterir hocam bende aynı problemi yaşamıştım RAM'den dolayı ama siz onu da denemişsiniz. Bir donanımın bozulduğunu zannetmiyorum ama bir yardım almanız lazım gibi.

Bu sistemin hiç açılmadığını gösterir hocam bende aynı problemi yaşamıştım RAM'den dolayı ama siz onu da denemişsiniz. Bir donanımın bozulduğunu zannetmiyorum ama bir yardım almanız lazım gibi.
PSU'da takarken oldu galiba başından beri ECO modu açıkmış ondan olabilirmi tekrar denesemmi? Önceden onu açık olarak kullanmıyordum ama galiba onla alakası yok :(

Denedim alakası yokmuş yine aynı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı