Ekran Kartı Görüntü Vermemesi

alfonyonzo55

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar, merhaba. Dün işlemci fanının termal macununu yeniledim. Diğer gün açtım bilgisayarı ekrana görüntü gelmiyordu. Ben de kuzenimin bilgisayarında denedim ekran kartını. Görüntü verdi. Kendi bilgisayarımın anakart'a bağladım, görüntü geldi. Sizce sorun neyden kaynaklanıyor? Şimdiden çok teşekkür ederim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekrar geri takın kartı. Statik elektrik yüklenmiş olabilir karta. Bir de kartın üstünde toz varsa temizleyin.
Recep abi, kartı temizledim, tekrar tekrar taktım sonuç yine aynı. Çok saçma geldi bana durum. Anakart'tan bağlayınca çalışıyor, ekran kartı da kuzenimin bilgisayarında çalışıyor. Anakart veya PSU kaldı diyeceğim abi, kuzenimin PSU benimkinden yine düşük. Çok ilginç bir durum. :)

Anlamadım, kullandığınız anakartta mı bu sorun var? Eğer öyleyse sorun yüksek ihtimal ondadır. Eğer elinizde anakart varsa, var diyorsunuz. İşlemci soketi ile uyumluysa ona sistemi taşıyın ve test edin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı