Ekran kartı görüntüde çizik sorunu

serhat karakaya

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GF65 Thin Laptop
RTX 3060
i5-10500H
32GB DDR4 RAM
Merhaba arkadaşlar. Birkaç gün önce bende olan bir soruna değineceğim. Birkaç gündür monitörümü tuşundan açıp kapattığımda fotoğrafta gördüğünüz gibi çizikler oluşuyor ve PC'yi kapatıp açtığımda düzeliyor. Sorun şu ki sadece monitörü tuşundan kapatıp açtığım zamanlar bu sorunla karşılaşıyorum ve sürekli olan bir durum değil. Bunun için ne yapabilirim? Çözüm nedir? Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

43411608_2166967750230863_3654089949881303040_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Grafik işlemciniz arızalanmış olabilir. Onboard üzerinden görüntü almayı deneyin.
sorun ramdaymış yamukdu biraz çıkarıp taktım şimdilik yani 3 gündür bir sıkıntı görmüyorum,teşekkürler.
Grafik işlemciniz arızalanmış olabilir. Onboard üzerinden görüntü almayı deneyin.
Dostum yakşamlar konuyu tekrar güncelliyorum sorun dediğiniz gibi çıktı sanırım bu sorunu pc'yi resetlemekle geçirtirirken artık pc nin dayanamaması üzerine pc açılışta kendini kitler halde oldu,kartı servise göndermeye karar verdim bakalım sonuç ne olacak biraz geç oldu ama üşengeç bir insanım

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı