Ekran kartı görüntüyü geç veriyor

destiel

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarı açtığımda ekran geç geliyor Windows'un hoş geldiniz kısmına kadar görüntü gelmiyor dahili ekran kartı VGA bagladigimda ise çalıştığı gibi görüntü geliyor. Bu şekilde ikinci işletim sistemine de gecemiyorum BIOS da giremiyorum.

İşlemci: Intel i5 4590 3.30
Anakart: ECS H81H3-M7
Ekran kartı: GT 220

Son düzenleme:
Bilgisayarı açtığımda ekran geç geliyor Windows'un hoş geldiniz kısmına kadar görüntü gelmiyor dahili ekran kartı VGA bagladigimda ise çalıştığı gibi görüntü geliyor. Bu şekilde ikinci işletim sistemine de gecemiyorum BIOS da giremiyorum.

İşlemci: Intel i5 4590 3.30
Anakart: ECS H81H3-M7
Ekran kartı: GT 220.

Normalde kasalarda BIOS tuşu del tuşu boot kısmı F9 veya F12 oluyor. Ekran kartının o altın kısımlarını silgi yardımı ile temizlemeyi deneyin aynı şekil bir fırça yardımıyla soket kısmını temizlemeyi deneyin ekran kartı eski olduğu için performans beklememek lazım.

Normalde kasalarda BIOS tuşu del tuşu boot kısmı F9 veya F12 oluyor. Ekran kartının o altın kısımlarını silgi yardımı ile temizlemeyi deneyin aynı şekil bir fırça yardımıyla soket kısmını temizlemeyi deneyin ekran kartı eski olduğu için performans beklememek lazım.
Görüntünün geç gelmesinin performans ile alakalı olduğunu düşünmüyorum eski bir ekran kartı olduğunun farkindayim ancak yeni bir sistem ilerde toplayacağım için bu sisteme masraf yapmak istemiyorum

Görüntünün geç gelmesinin performans ile alakalı olduğunu düşünmüyorum eski bir ekran kartı olduğunun farkindayim ancak yeni bir sistem ileride toplayacağım için bu sisteme masraf yapmak istemiyorum.

Yazım hatası yapmışım uyardığın için teşekkür ederim ekran kartının altın kısımlarını silgi ile temizlemeyi deneyebilirsin yukarıdada anlatığım gibi yaparsan düzeleceğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı