Ekran kartı güncellerken siyah ekran - THREAD_STUCK_IN_DEVICE_DRIVER

kaan12345

Hectopat
Selam arkadaşlar, yakın zamanda mavi ekran hataları alıyordum. Bu sebepten notebook'uma format attım. Şuan da Windows 10 1607 sürümü yüklü. Grafik driverlarıyla ilgili sorun yaşıyorum. Zaten format atmadan öncede aldığım mavi ekran hatalarının grafik kartımla ilgili olduğunu düşünüyorum.
**Format atmadan önce aldığım mavi ekran hatası THREAD_STUCK_IN_DEVICE_DRIVER.

Şuan da ki problemim ise hangi versiyon olursa olsun. Grafik driverını yüklemeye çalıştığım zaman normalde olması gerektiği gibi ekran kararıyor fakat geri gelmiyor. Ekran siyah kalıyor. Saatlerce bekledim falat nafile. Ekran siyaha döndüğü anda işlem yapmayı kesiyor bilgisayar.

Notebook: MSI GX60 1AC AMD A10 4600M
Ekran kartları:
Dahili AMD Radeon HD 7660G
Harici AMD Radeon HD 7970M

Şuan da iki ekran kartıda aygıt yöneticisinde Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı olarak görünüyor.
Vereceğiniz fikir ve yardımlar için teşekkürler.

Arkadaşlar birileri yardımcı olursa çok mutlu olurum.

Söylenmeden farklı işlemler yapmayın. Sürücün yüklenmemiş, DDU rehberine göre yeşilleri takip edip bunu yükleyin.
Kod:
https://www2.ati.com/drivers/beta/non-whql-64bit-nieg-radeon-crimson-16.2.1-win10-win8.1-win7-feb27.exe
IDM ile indirin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı