7860M ekran kartı sürücüsünü güncellerken ekran siyah oluyor

batuhan kaya23

Hectopat
Daha fazla  
RAM
6 GB
SSD veya HDD modeli
248 GB TOSHIBA
Ekran kartı
AMD Ryzen 7860M + 7640
Bilgisayarıma format attım ve sonrasında driverları güncellerken ekran kartı driverı güncelleme sırasında ekran siyah oluyor yarım saat beklememe rağmen açılmadı bilgisayarı tekrar başlattığımda driver güncellenmemiş olarak gözüküyor. Ekran kartım AMD Ryzen 7860M + 7640 driverı yüklemediğim zaman PC 50-60 dereceye gelince aniden kapanıyor.
Bilgisayarıma format attım ve sonrasında driverları güncellerken ekran kartı driverı güncelleme sırasında ekran siyah oluyor yarım saat beklememe rağmen açılmadı bilgisayarı tekrar başlattığımda driver güncellenmemiş olarak gözüküyor. Ekran kartım AMD Ryzen 7860M + 7640 driverı yüklemediğim zaman PC 50-60 dereceye gelince aniden kapanıyor.

Bir de ekran kapanmıyor arka ışıkları yanmaya devam ediyor (dizüstü PC).

2 gün önce hiçbir şey yoktu. Dün format attıcaktım ilk başta olmadı kurulum ekranı filan gelmedi tekrar Windows'u açtığımda bu hatayla karşılaştım. Win 8'den Windows 10 çekecektim işte siyah ekrandan dolayı olmadı tekrar Win 8 kurdum.

Temiz kuruluma rağmen uygun sürücü ile devam ediyorsa GPU'da sıkıntıya işaret hocam.

Geri
Yukarı