Ekran Kartı Güncellerken Sürümün Eskiye Dönmesi

Tancredi

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar garip bir durum anlatayım kısaca.

Ekran kartı AMD Radeon HD 7670M Serisi. Güncelleyince 7600M oluyordu. Ama sarı ünlem çıkıyor artık pekte bilgim yok sanırım kabul etmiyomuş.

Yani benim düşüncem şu: Oyunlarda daha fazla FPS almak için 2015 olması gerekmiyor mu güncelleyince ? Neden 2013'e dönüyor tekrar ve bu sefer sarı ünlem de yok ? Her şeyi denedim yahu şu autodetect falan ''en güncel sürüm bu'' diyor. Ekran kartını falan her şeyini silip en güncelini indirdim yine olmadı.

Aydınlatır mısınız arkadaşlar ne yapmalıyım, 2013 de mi kalsın böyle ? ''En güncel sürüm bu'' diyor. Ve benim için en günceli varsa da paylaşabilir misiniz zahmet olmaz ise ? Çünkü bayağı bilgisizim bu donanım konusun da.

Teşekkürler okuyanlar için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimde ekran kartım aynı. :) Windows 10 10586 en güncel sürümünü kullanıyorum. O kadar oyun oynuyorum bir sorun çıkarmadı. DDU programı ile ekran kartınızın tüm sürücülerini kaldırın daha sonra verdiğim linkten 32 veya 64 bit indirin. :)

Benimde ekran kartım aynı. :) Windows 10 10586 en güncel sürümünü kullanıyorum. O kadar oyun oynuyorum bir sorun çıkarmadı. DDU programı ile ekran kartınızın tüm sürücülerini kaldırın daha sonra verdiğim linkten 32 veya 64 bit indirin. :)

Teşekkürler hocam olacak bu sefer inşallah.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı