Ekran Kartı Hata Bulma Programı

FNTDG

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar mavi ekran hatalarımı paylaştım, sürücüden dediler güncelledim olmadı. En az 10 kere yaptım bu işlemi, 3 kere format attım ve attırdım. Tamirciye götürdüm 3 kere, regülatör dedi 50 liramı yedi yapamadı, sonra adamla kavga ettim. Sorun ekran kartımda biliyorum ama çözümünü bulamadım. Sizlerden isteğim bana önerebileceğiniz ekran kartı hatası bulma program, ne biliyim yazılımı var mıdır ? Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler şimdiden.

Demek ki iyi araştırmamışsınız, önce araştırmanızı yapın sonra gelip buradan benden hesap sorun. Bizim insanımızdaki en büyük hata bu işte çerçeveden bakmayıp sadece gördüğünü dile getirmesidir. Yanlışa düşmeyin. Ben Murat Bey ile 1 aya yakın konuştum, yardımları yetersiz kaldı ama inatçı bir kişiliği olduğu için bir şey demedim. Sonra ek konu açarak farklı kişilerin yardımlarını denemek istedim çünkü hatalar farklılaştı. Konuda da belirttiğim gibi tamirciye götürdüm bu bile yetersiz oldu.
Ayrıca düzelmedi dedikçe Murat Bey'in tek tavrı şöyle oldu. Yapamadın, beceremedin, uğraşamayacaksan tamire götür. Sürekli höyt höyt, olmadığını başka bir çözüm nasıl bulabiliriz diyemeden sürekli inadım inat davrandı. Sonra bir de bir şey dedik mi egosu da tavan yapıyor. Ben minidump okuyanlardan ilkim, ben bu işte en iyiyim falan filan.
Demek ki neymiş bilip bilmeden salça olmayacakmışız.

Yazılımsal sorun olsa çözülürdü sanıyorum. Donanımsal bir sorundan şüphelendiniz mi hiç?
Tamirci donanımsal dedi regülatör mü ? Öyle bir şey değiştirdi ama tekrar götürdüm yine yapamadı, ben de bir daha götürmek istemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı