Ekran kartı için boşta 52 derece normal midir?

Senin için bir test yaptım, normalde bilgisayarı açıp tarayıcıda gezdiğimde 33 dereceydi oyuna girip çıktıktan sonra 45 dereceydi 2-3 dakika bekledikten sonra 42 oldu 5 dakika kadar sonra 40 derece oldu.Eki Görüntüle 1580778
Acaba sizde direkt fanlar dönüyor mu onu merak ettim bende sanırım 55 dereceden sonra fanlar dönmeye başlıyor.

Hocam ASUS ile görüştüm sıcaklıklarda herhangi bir sorun olmadığını söyledi zaten buradaki arkadaşlarda aynısını söylüyor sorun yok yani.

Evet 40 derece olması sorun degil bir arkadaşım 90 derecede oyun oynuyordu bir şey olmuyordu. Siz takıntı yaptınız diye bakmak istedim, sanırım benim kasanın hava akışı biraz daha iyi o yüzden biraz daha serin duruyor. Kasamın on tarafındaki alt fan direk ekran kartına vuruyor ayrıca. Fan NZXT marka ve CFM değeri ve basıncı yüksek.

Evet 40 derece olması sorun degil bir arkadaşım 90 derecede oyun oynuyordu bir şey olmuyordu. Siz takıntı yaptınız diye bakmak istedim, sanırım benim kasanın hava akışı biraz daha iyi o yüzden biraz daha serin duruyor. Kasamın on tarafındaki alt fan direk ekran kartına vuruyor ayrıca. Fan NZXT marka ve CFM değeri ve basıncı yüksek.
90 derece normal değil yalnız.

Yeni konular

Geri
Yukarı