Ekran Kartı Kapanıyor

kraljoow12

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kendi kendine kapanıyor.

Bak şimdi pc'de normal takılırken bir şey yok. Facebook'ta falan oyuna giriyorum ekran kapanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Masaüstü ya, exper.
Exper dedin mi olay biter :D Kasa ve monitör arasındaki bağlantı kablosunun düzgün takıldığından emin olun, kabloda bir hasar var mı eğer var ise ondan olabilir, bunlar yok ise kabloyu değiştirebilirsiniz, veya ekran kartında sorun olabilir. Aynısı benim diğer laptopumda oluyordu bilgisayarı kaldırınca geçti kendi kendine :D

Exper dedin mi olay biter :D Kasa ve monitör arasındaki bağlantı kablosunun düzgün takıldığından emin olun, kabloda bir hasar var mı eğer var ise ondan olabilir, bunlar yok ise kabloyu değiştirebilirsiniz, veya ekran kartında sorun olabilir. Aynısı benim diğer laptopumda oluyordu bilgisayarı kaldırınca geçti kendi kendine :D
Ben monitör aldim abiden degistirdim ondada ayni oldu kablolardan falan degil oyunlara girince kapaniyor.

Ben monitör aldim abiden degistirdim ondada ayni oldu kablolardan falan degil oyunlara girince kapaniyor.
Bilemiyorum, o zaman belki kasa donanımı ile uyuşmuyor olabilir desem çok saçma olur gibi :D Büyük harfle yazmayın bağırmak anlamına gelir.

Flash oyuna girdiğinde oyuna başlamadan oyun penceresine sağ tıkla.
Ayarlar -> görüntü-> donanım hızlandırma özelliğini etkinleştir önündeki tiki kaldır ve oyuna başla.

Bak bakalım yine problem verecek mi?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı