Ekran Kartı Karşılaştırması: SAPPHIRE HD7870XT veya ASUS HD 7870 DCU II TOP

• Konuyu başlatan Proppy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 3B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha önce de söylemiştim bir telefon olsun, ekran kartı olsun ne olursa olsun. Bir insan bir ürün aldığı zaman artık o ürünü her yerde sanki fabrikada kendileri üretmişler gibi sürekli savunurlar, ürün kötü olsa bile.

shankssan; Kartını övmediğin konu kalmadı neredeyse. Nazar değecek göreceksin o zaman... Tamam anladık en iyi kart 7870 XT.
Olaydıda sende övse idin. Ayrıca ben arkamdan küfür ettirmek istemem kimseye neyse o :) Kulakdan duyma yorumlar yapmıyorum kendi görüşlerim.

- - - Güncellendi - - -

Daha önce de söylemiştim bir telefon olsun, ekran kartı olsun ne olursa olsun. Bir insan bir ürün aldığı zaman artık o ürünü her yerde sanki fabrikada kendileri üretmişler gibi sürekli savunurlar, ürün kötü olsa bile.

Arkham a yazdığım cvp senin içinde geçerlidir kardeşim.. Parmaklarımı zorlama sabahdan beridir bilgisayar başındayım yoruluyorum kırma kardeşini ordan oku :(

- - - Güncellendi - - -

Benim yalnız anlamadığım konu neden bu sitede insanların özgürce yorumlarına devamlı bir kulp bulurlar ben pc den pek fazla anlamam bilgisayarı mıda burdan topladım sayılır. Fakat benim gibi başka pek fazla anlamayan arkadaşlara yardım etme isteği neden hep art niyetli , abartılı yada riyakarca bulunur anlamış değilim. Benim burda yazdığım birkaç kelimenin bana fazladan getirisi artısı yada övünülecek bir yanı yok yardım etmeye çalıştığım arkadaşlar ın teşekkür leri yetiyor. O yüzden derinleri kurcalamayalım kimsenin işine karışmayalım bizim burdaki görevimiz kendi açımdan konuşuyorum bilgi vermek. Polemik yaratmak yada milleti başka başka marka model pahalı donanımlar a zorlamak değil. Varsa içinizden birisi ben 7870 XT kullandım şu hatasını gördüm diyen çıksın adam ömrü hayatında makinasına takmamış kart hakkında yorumlar yapıyorsa ben o adamın dürüstlüğünden şüphe ederim asıl..

Nasıl konuşuyorsun ya sen öyle? Bende Ankara' dayım. Adresini versene, ben bir güzel terleteyim seni o zaman görürsün kim kokuyormuş.

O konuda haklısın ben senin cümleleri karıştırmış ım. Bu konuda gerçekden özür dilerim:) Samimi söylüyorum yani

- - - Güncellendi - - -

O konuda haklısın ben senin cümleleri karıştırmış ım. Bu konuda gerçekden özür dilerim:) Samimi söylüyorum yani

Bu arada kardeşim adresi yazdım yemin ederim ama gitmedi en az 500 mesaj yazmam gerekli imiş :) Buradan yazmak da etik olmaz şimdi adres vermek yasak sanırım:D Kardeşimin oynadığı Metin 2 Oyununun Bölge den yazışmalarına döndü ya forum neyse :) O söz hakkında samimiyetimle özür dilerim senden.

Nasıl konuşuyorsun ya sen öyle? Bende Ankara' dayım. Adresini versene, ben bir güzel terleteyim seni o zaman görürsün kim kokuyormuş.

Hayırdır? Street Fighter mı burası kendinize gelin. Her türlü fikire açık olun. Dinleyin hemen çöpe atmayın.

Adres almalar falan terleteyim seni bu nedir?

Metin 2 vs.'deki seviyesiz insanların yaptığını yapıyorsunuz.

Adamı döverek mi fikrini kabul ettireceksin?

Her neyse sözüm ikinize. Ramazan ayındayız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı