Ekran kartı koruyucularını takamadım

Resull0

Hectopat
Ekran kartı koruyucularını takamadım büyük geliyor girmiyor ama ekran kartını sabitledim elimle oynattığım zaman sallanıyor birazcık o kadar. Sıkıntı yaşar mıyım?

FD2AC554-1794-412C-9B7E-F543DDDFA8BF.jpeg

5BBEE252-CFD0-4299-BD52-8A616CA07D0B.jpeg

Not: Fotoğrafı çektiğim zaman ekran kartı sabitlenmişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı koruyucularını takamadım büyük geliyor girmiyor ama ekran kartını sabitledim elimle oynattığım zaman sallanıyor birazcık o kadar. Sıkıntı yaşar mıyım?

Eki Görüntüle 1572420

Eki Görüntüle 1572419

Ekran kartını düzgün oturttuğunuzdan emin olun. Sabitleyiciyi takarken, ekran kartını hafifçe yukarı doğru destekleyin.

Eki Görüntüle 1572420

Eki Görüntüle 1572419

Yaşayabilirsiniz. Yavaşça kartı üste doğru itip vidalayın. Kart çok ağır değilse kolay kolay kırılmaz ama zarar görmesi olası. Eğer kart ağırsa ve PCI Express slotu kırılırsa soğuk su içebilirsiniz. Bir bilgisayarcıdan destek alın yapamıyorsanız.

Yaşayabilirsiniz. Yavaşça kartı üste doğru itip vidalayın. Kart çok ağır değilse kolay kolay kırılmaz ama zarar görmesi olası. Eğer kart ağırsa ve PCI Express slotu kırılırsa soğuk su içebilirsiniz. Bir bilgisayarcıdan destek alın yapamıyorsanız.

20221114_205059.jpg

Korumayı ancak bu şekilde yapabildim sıkıntı çıkmaz galiba ekran kartını oynattığımda çok az sallanma oluyor o da normal herhalde @EfoWars @afafas

Eki Görüntüle 1572596

Korumayı ancak bu şekilde yapabildim sıkıntı çıkmaz galiba ekran kartını oynattığımda çok az sallanma oluyor o da normal herhalde @EfoWars @afafas
Normal o. Doğru vidalama yaptıysanız, bir sıkıntı çıkmaz kolay kolay. Elinizdeki kart çok yüksek seviye yada 3 fanlı ağır modellerden değilse bişey olmaz bence.

Normal o. Doğru vidalama yaptıysanız, bir sıkıntı çıkmaz kolay kolay. Elinizdeki kart çok yüksek seviye ya da 3 fanlı ağır modellerden değilse bir şey olmaz bence.

GTX 1650 MSI Ventus XS kullanıyorum hocam şu anlık bir sıkıntı yok.

Bir şey olmaz diye düşünüyorum hocam.
Hayırlı uğurlu olsun.

Teşekkür ederim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı