Ekran Kartı kullanım değerleri

ahmet çetinn

Hectopat
Sadece Google açıkken ekran kartı ve diğer değerler videodaki gibi oluyor. Normal mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece Google açıkken ekran kartı ve diğer değerler videodaki gibi oluyor. Normal mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Google ekran kartından bir şey kullanmaz ki. O yüzden bir sıkıntı yok ama oyunda %90 kullanımın altına düşüyorsa o zaman sıkıntı var demektir.

Google ekran kartından bir şey kullanmaz ki. O yüzden bir sıkıntı yok ama oyunda %90 kullanımın altına düşüyorsa o zaman sıkıntı var demektir.
oyunlarda ekran kartı kullanımım da bir garip
videosunu attım

Darboğaz yapıyor olabilir, ama bu videodaki sıkıntıyı açıklamaz. Darboğazın sisteme zararı da yok bu arada. Sadece satın alırken gereksiz yere ekran kartına göre işlemci almak yerine daha iyisini aldığı için cebinden fazladan para çıkması anlamına gelir.
Soruna gelirsek. Oyunun kendisinden kaynaklı yazılımsal bir sorun olabilir. Eğer online olmayan oyunlarda da aynısını yapıyorsa, o zaman ekran kartının sürücü yazılımında veya ekran kartının kendinde sorun var diyebilirsin.

Bana göre bir sorun yok. Eğer yaşanılan kullanım değerlerinde ki ani düşüşler drop tarzı olaylara yol açmıyorsa sıkıntı değil benim için.

İşlemcin iyi fakat ekran kartın kötü olduğu için darboğaz yapıyor. Çözüm istiyorsanız ekran kartınızı değiştirmeniz ve ekstra 8 GB RAM almanız gerekiyor.

Ne olur dalga geçtiğini söyle. İşlemci iyi ekran kartı kötü diye darboğaz mı yapıyor? Bilmiyorsanız bir şey söylemeyin kardeşim. Ayrıca RX 570 günümüz oyunlarını Ultra'da oynatabilen bir kart ne konuşuyorsunuz anlamak mümkün değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı