Ekran kartı kullanımı nasıl arttırılır?

Yas0n

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, ben ekran kartı kullanımını arttırmak istiyorum MSI Afterburner programına baktığım zaman yer yer %60-70 seviyelerinde oluyor. Bunu nasıl arttırabilirim? Ben bir tane video buldum ama monitör Hz ini yazılması lazımmış fakat ben monitörümün Hz'iyle sürekli oynuyorum. Yani korkuyorum. Bilen anlayan biri bakıp bir sorun olmayacağını söylerse uygulayacağım.
Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartı kullanımını arttırmanın tek yolu, işlemcinizi overclock yapmaktır. Bunun için de iyi bir soğutucu ve anakart desteği gerekiyor. Sistem özelliklerinizi belirtin.

Merhaba, ben ekran kartı kullanımını arttırmak istiyorum MSI Afterburner programına baktığım zaman yer yer %60-70 seviyelerinde oluyor. Bunu nasıl arttırabilirim? Ben bir tane video buldum ama monitör Hz ini yazılması lazımmış fakat ben monitörümün Hz'iyle sürekli oynuyorum. Yani korkuyorum. Bilen anlayan biri bakıp bir sorun olmayacağını söylerse uygulayacağım.
Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun ayarlarını yükseltip ekran kartına yük bindirerek.

İşlemcini ve kartını da yazsaydın keşke.
Oyunlarda grafik arttırmak ekran kartı kullanımını arttırır.

Peki bir şey daha soracağım cru programından monitör Hz'imi silsem bir şey olur mu?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (150).png
    Ekran Görüntüsü (150).png
    29,3 KB · Görüntüleme: 64

Yeni konular

Geri
Yukarı