Ekran kartı kullanımını arttırmak

Normal 5ws5 moddamı yoksa poligondamı fark yaratıyor bu çok

5ws5 oyunda 200-300 arası poligon 200-500 arası orta ayarlar
Normal ranked'da. Ortalama 400 alıyorum değer bakımından. MUX switch ile tüm yük harici gpu'dayken böyle ama. Masaüstünde o işleri bilmiyorum.

@Atamyolundayız, Input lag'ı düşürmek için. Yüksek FPS her zaman iyidir.

@syee, çok kafaya taktığınızı düşünüyorum. Açın bu oyunu bilen kanalların ayar videolarını. Ayarlarınızı yapın, bilgileri öğrenin ve oyunun keyfini çıkarın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ek olarak NVIDIA Denetim Masası'ndaki ayarları bu konudaki gibi yapın. Daha yüksek FPS alırsınız.

nasıl veriyorsunuz aradığım şeyde bu zaten
Hocam masaüstünde olay nasıl bilmiyorum ki. Bazı laptoplarda MUX switch diye bir donanım var onunla verkyorum. Hatta makalesini atayım.

@Atamyolundayız, ınput Lag'ı düşürmek için. Yüksek FPS her zaman iyidir.

@syee, çok kafaya taktığınızı düşünüyorum. Açın bu oyunu bilen kanalların ayar videolarını. Ayarlarınızı yapın, bilgileri öğrenin ve oyunun keyfini çıkarın.

Ek olarak NVIDIA Denetim Masası'ndaki ayarları bu konudaki gibi yapın. Daha yüksek FPS alırsınız.

Ben yaptığım ayarları ufak özet geçeyim eksik varsa söylersiniz.
Denetim Masası ayarları aynısı yapılı.
Regedit dizilerindeki 3.4 dosya değerleri değiştirildi performans ayarları diye aratınca çıkan şeyler yine.
List cleaner RAM uygulaması kullanıyorum.
Windows performansta.
CPU qucikten performansa çekili işlemci.
Eksik yazdıgım vardır belki aklıma gelirse eklerim
Bu videoları tekrar tekrar izeldim bunlardan sonra 3.5 FPS artışı olmuştu pek dişe tırnağa değmiyor bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı