Ekran kartı macun değişiminden sonra ekrana görüntü gelmiyor

perfectoo

Hectopat
Merhaba, ekran kartımı temizledim ve yeni macununu sürüp taktım. Şu an ekrana görüntü gelmiyor. Ekran kartının kendi ve fanları çalışıyor fakat görüntü yok. BIOS pilini çıkarttım taktım. RAM slotunu tekrar tekrar değiştirdim ama yine sonuç yok. Birazdan televizyona da takıp deneyeceğim. Sizce neden görüntü gelmiyor? Olmadı bilgisayarcıya artık.

Son düzenleme:
Merhaba, ekran kartımı temizledim ve yeni macununu sürüp taktım. Şu an ekrana görüntü gelmiyor. Ekran kartının kendi ve fanları çalışıyor fakat görüntü yok. BIOS pilini çıkarttım taktım. RAM slotunu tekrar tekrar değiştirdim ama yine sonuç yok. Birazdan televizyona da takıp deneyeceğim. Sizce neden görüntü gelmiyor? Olmadı bilgisayarcıya artık.

Kartın çalıştığından emin misiniz?

Çok garip geri toplarken bir hata yapmış olabilirmisiniz? ayrıca ramleri kurcaladıysanız oturtamamış olabilirsiniz. Aktarmada veya dediğim gibi kartı geri toplarken bir hata yapmış olabilirsiniz.

Çok garip geri toplarken bir hata yapmış olabilir misiniz? Ayrıca RAM'leri kurcaladıysanız oturtamamış olabilirsiniz. Aktarmada veya dediğim gibi kartı geri toplarken bir hata yapmış olabilirsiniz.

RAM'leri her iki slotta da denedim. BIOS pilini 10 dk çıkarttım 2 kez. 3 kere de kartı tekrar bozup topladım. Hiçbir gelişme yok. Kart çalışıyor fakat görüntü yok. Belki görüntüye giden bir parçaya zarar gelmiştir.

Görüldüğü gibi fanlar da dönüyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20221228_205047_1.jpg
    IMG_20221228_205047_1.jpg
    112 KB · Görüntüleme: 19
Geçmiş olsun, en güzeli çalışan bir parçaya sorun olmadığı sürece hiç dokunmamak. İnsan bin kere pişman oluyor bu tarz durumlarda

Yeni konular

Geri
Yukarı