Ekran Kartı Marka Seçimi

Hangbao

Kilopat
Merhaba Technopat Üyeleri ;

İlk öncelikle sunu belirtmek isterim konuyu yanlış bölüme açtıysam affola.

1.Sorum: Ekran kartı olarak Nvidia mı Ati (amd) mi iyi ? Ama genel olarak hangisi iyi ?

2.Sorum: Ekran kartı markası olarak hangisini tavsiye edersiniz ? ( Mesela hizmet , kalite , garanti bakımdan şu marka iyi ve şu markada olmayan özelliği var mesela soğutucusu daha iyi gibi cevaplar yazarsanız sevinirim. )

Lütfen marka tavsiyesi söylerken şu modeli iyi, fiyatı da uygun gibi cevaplar söylemeyin. Genel olarak hangi marka iyiyse onu söylerseniz çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an Nvidia'nın yeni kartları çıkmış durumda, AMD'nin eski kartları var o nedenle herkes Nvidia tercih ediyor ve bu bütçene bağlı. Bütçeni söylersen en uygun kartı öneririz markasını falanını filanını. :D

Burak bey yanlışım için kusura bakmayın konuyu düzelttim. Garanti ve kalite olarak Asus demissiniz. 2. olarakta MSI

Birde bu ekran kartlarının nvidia ve AMD diye ayrılıyor bu konuda genel olarak hangisi iyidir sizce ?

Ve ayrıca çok teşekkürler ederim ilgilendiğiniz için.

10-15 Marka arasında seçim yapmıyorsunuz sonuçta, üretici olarak Nvidia, Marka olarak ASUS. Bütçenizi yazın dedik onu da yazmadınız.

10-15 Marka arasında seçim yapmıyorsunuz sonuçta, üretici olarak Nvidia, Marka olarak ASUS. Bütçenizi yazın dedik onu da yazmadınız.

2 veya 3 tane olsada düşenmeden almak ve sormadan almak kesinlikle yanlıs zararını kuruşu kuruşuna çekilir yani sözünüze katılmıyorum benim aklımda marka olarak asus , msı ve gıgabyte vardır şimdi para mühim değil önemli olarak şu modeli daha iyi değil önemli olansa genel olarak hangisi iyi olduğunu soruyorum ? modele göre bakarsak herkes su iyi bu iyi vs yapar

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı