Ekran kartı marka tavsiyesi

Jukamecit

Hectopat
Cümleten selamünaleyküm arkadaşlar. Hepimizin bildiği üzere piyasada ekran kartı fiyatları çok anlamsız yerlere geldi, piyasada ekran kartı bulamıyoruz bu mining ve Ethereum biz oyuncuların heveslerimizi kuracağımız da kaldı. Neyse konuya gelmek istiyorum arkadaşlar önceden piyasa üç aşağı beş yukarı iyiydi en çok tercihlerimiz arasında ASUS ROG STRIX modeli, MSI Gaming modellerini veya Gigabyte modellerini tercih ederdik. Şu an en uygun diyemeyeceğim ama en uygun tabiri ile Pyn, Palit gibi diğer markalar var, mantıken hepsi aynı GPU ama performansları nasıldır acaba tecrübesi olan arkadaşlar bizi aydınlatabilir mi? Şimdiden teşekkürler. 🙏

Cümleten selamünaleyküm arkadaşlar. Hepimizin bildiği üzere piyasada ekran kartı fiyatları çok anlamsız yerlere geldi, piyasada ekran kartı bulamıyoruz bu mining ve Ethereum biz oyuncuların heveslerimizi kuracağımız da kaldı. Neyse konuya gelmek istiyorum arkadaşlar önceden piyasa üç aşağı beş yukarı iyiydi en çok tercihlerimiz arasında ASUS ROG STRIX modeli, MSI Gaming modellerini veya Gigabyte modellerini tercih ederdik. Şu an en uygun diyemeyeceğim ama en uygun tabiri ile Pyn, Palit gibi diğer markalar var, mantıken hepsi aynı GPU ama performansları nasıldır acaba tecrübesi olan arkadaşlar bizi aydınlatabilir mi? Şimdiden teşekkürler. 🙏
Palit, INNO3D uygun fiyata performanslıdır, onları öneririm.

Cümleten selamünaleyküm arkadaşlar. Hepimizin bildiği üzere piyasada ekran kartı fiyatları çok anlamsız yerlere geldi, piyasada ekran kartı bulamıyoruz bu mining ve Ethereum biz oyuncuların heveslerimizi kursağımızda kaldı. Neyse konuya gelmek istiyorum arkadaşlar önceden piyasa üç aşağı beş yukarı iyiydi en çok tercihlerimiz arasında ASUS ROG STRIX modeli, MSI Gaming modellerini veya Gigabyte modellerini tercih ederdik. Şu an en uygun diyemeyeceğim ama en uygun tabiri ile Pyn, Palit gibi diğer markalar var, mantıken hepsi aynı GPU ama performansları nasıldır acaba tecrübesi olan arkadaşlar bizi aydınlatabilir mi? Şimdiden teşekkürler. 🙏
Markalar arasında çok büyük bir performans farkı olmaz, soğutması iyi olan kartlar genelde fabrika çıkışlı OC'ludur. Soğutma kısmı içinse aynı şeyi söyleyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı