Ekran kartı memnuniyeti

Nitro+ RX570 4GB ekran kartım ile memnunum. 72Hz monitörümde tatmin edici performans veriyor oynadığım oyunlarda.

Yeni bir kart alırsam muhtemelen 5600XT veya 5700XT civarı bir kart alırım. Rekabetin sürmesi ve bize yaraması için bir süre AMD'den devam etmeyi planlıyorum.

İki hafta öncesine kadar kullandığım: GTX 1070. Gayet memnundum ancak beni üzeceği zamanları görüp kahrolmak istemediğim için sattım.

Bir hafta sonra kullanmaya başlayacağım ve hayalim olan kart: RTX 2070 Super. Bir aksilik olmazsa bir hafta sonra elime geçecek. O elime geçecek ama zaman geçmiyor işte :)

Intel HD Graphics (Geçmiş + Atom işlemciyle)
Vega 3 (Gerçek - Oyunlarımı Konsol kalitesinde 30-60 FPS arası güzel oynatıyor)
GTX 1050 yada RTX 560 (Bakalım kısmet)

Palit 8600 GT 512MB. 2007'de topladığım PC için almıştım. Eskiyip hantallaşana kadar memnum olarak kullandım.
MSI GTX 960 GAMING. 1. yılın sonunda yanıp garantiden para iadesi aldım. Benzer şekilde memnundum. Durduk yere bozulması beni biraz üzdü.
RX 480 8GB Referance. 4 yıldır kullanıyorum. GTX 960'ın parasının üstüne 150 TL kadar koyup. Türkiyedeki ilk RX 480 sahiplerinden birisi oldum. (2016 Ağustos 18).
Referans soğutucu sesli çalıştığı için Arctic Cooler ile soğutucusunu modladım. Şu an 10% kadar O.C'li olarak kullanıyorum.
1590468840976.png

(Kasa içerisinde olduğu için fotoğraf çekmek yerine başka bir modderın fotoğrafını kullandım.)

Şu an ekran kartı alış verişine çıksam Büyük ihtimal RTX 2070 Super alırdım.

Basliga tam uymasa da;
Gerçek ve Hayal: RTX 2060 Mobile
Yorum: Her şeyiyle memnunum, FH4 Özel Ultra Grafik ayarlarında sabit 90FPS alıyorum. Sicaklik maksimum 72 derece.
Umarım sizler de hayalinize kavusursunuz :)

Asus GT 9500. Küçükken çoğu oyunu cayır cayır oynardım. Daha sonra satmıştım. Bir sene sonra bilgisayar toplama kararı verdim ve dedim ki iyi bir işlemci alıp bir süre HD 530 ile takılayım (4 sene oldu). Biraz zaman sonra ekran kartı alırım. O zaman GTX 980Ti vardı ve çok seviyordum hayalimdeki odur ama nasip olmadı. 1 ay önce GTX 1650 aldım ama sıkıntı yaşadığımdan dolayı iade ettim, iyi ki etmişim. HD 530 ile bir süre daha devam. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı