Çözüldü Ekran kartı "Microsoft Basic Display Driver" olarak görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

votanwagner

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba, bende Windows 8.1 işletim sistemi kuruluydu ve ekran kartım Intel Graphics HD olarak gözüküyordu. Öğlen saatlerinde ReviOS işletim sistemine geçtim ve ekran kartım Microsoft Basic display adapter olarak gözüküyor. Hiçbir oyun açılmıyor ekran kartı desteklemiyor hatası verip. Yardımcı olur musunuz rica etsem?

Capture.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı driverını indirmeye çalıştığım zaman bu hatayı aldım sebebi nedir acaba?

Intel HD Graphics olarak gözüküyordu.

ReviOS modifikasyonlu bir işletim sistemi. Muhtemelen işlemcinizin grafik şeysi desteklenmiyor (ismini unuttum)

Öncelikle ReviOS kaldırıp normal Windows'a geçmelisin.

En mantıklısı değil mi hocam :D

ReviOS modifikasyonlu bir işletim sistemi. Muhtemelen işlemcinizin grafik şeysi desteklenmiyor (ismini unuttum)

En mantıklısı değil mi hocam :D

O zaman farklı bir işletim sistemi kurayım zaten yeni kurdum hiçbir uygulama yüklemedim zaten kurmam lazım yeni işletim sistemi çünkü hiçbir şey açılmıyor.

Bilgisayarım çok yeni bir bilgisayar değil kasma donma yapıyor orijinal Windows 10 Windows 8.1 yüklüydü ancak çoğu uygulama desteğini kesmiş çalışmıyor çoğu.

Hangileri kesmiş ki? Single Language Windows 8.1 Pro ile aynı performansı veriyor. Hatta oyunlarda ekstra performans sağlar.

Geri
Yukarı