Format sonrası ekran kartı "Microsoft Basic Display Driver" olarak görünüyor

Aragorn25r

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Hard diskim birden hatalar vermeye başladı. Format attım düzeldi derken yeniden hata vermeye başladı. Sağlığına baktığımda ise hayli düşüktü. Tekrardan format atmam gerekti fakat o formattan sonra ekran kartımı görmemeye başladı. Microsoft Basic display driver gözüküyor. Aygıt Yöneticisi'nden güncellemeye çalıştığımda zaman aşımı hatası veriyor. Yeni SSD sipariş ettim. Bu hata düzelir mi? Önceden böyle bir hata yoktu.

16828859890955654796667449955227.jpg

Öncelikle merhaba. Hard diskim birden hatalar vermeye başladı. Format attım düzeldi derken yeniden hata vermeye başladı. Sağlığına baktığımda ise hayli düşüktü. Tekrardan format atmam gerekti fakat o formattan sonra ekran kartımı görmemeye başladı. Microsoft Basic display driver gözüküyor. Aygıt Yöneticisi'nden güncellemeye çalıştığımda zaman aşımı hatası veriyor. Yeni SSD sipariş ettim. Bu hata düzelir mi? Önceden böyle bir hata yoktu.

Eki Görüntüle 1761399
Sürücüleri kurdunuz mu ?

@akane siz söyleyene kadar anlamamıştık hocam, teşekkürler 😍

Ekran kartınızın sitesinden el ile kurun sürücüsünü.

Eki Görüntüle 1761399

Sürücüsü olmadığından sistem ekran kartını göremiyor olabilir. Ekran kartı sürücüsünü kurun.
Kusura bakma tam okumamışım yazını. Kendi sitesinden manuel yüklemen lazım.

Konu sahibi bilmiyor olabilir. Herkes sizin kadar uzman değil.

Hocam konu sahibi zaten sürücünün yüklenmediğini söylemiş güncelleştirmelerden. Ve iltifatınız için teşekkürler 😎

Hocam kendi sitesinden driver kurmaya başladığımda sürekli hata veriyor hard diskim sanırım ömrünü doldurmaya başlıyor yeni SSD sipariş ettim hard diskden dolayı olabilir mi yani yazılımsal bir sorun mu bilgisayarlarla ilgili fazla bilgim yok akşam da çevap veremedim ilk konumda ceza yedim.

Geri
Yukarı