Ekran kartı Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı olarak görünüyor

Windows'a ne yaptınız? Windows Update devre dışı olduğundan ekran kartı sürücüsünü otomatik yükleyememiş muhtemelen.
Bilgisayarın driverlerini hiçbir yerde bulamıyorum. ''Sözde'' olan siteden indirdim bilgisayar gitti tekrar windows 10 kurmak zorunda kaldım bu sefer ses driveri bile yok yanlışlıklı o sorunu çözdüm ama nası bilmiyorum.

Bilgisayarın sürücülerini hiçbir yerde bulamıyorum. "sözde" olan siteden indirdim bilgisayar gitti tekrar Windows 10 kurmak zorunda kaldım bu sefer ses driveri bile yok yanlışlıklı o sorunu çözdüm ama nasıl bilmiyorum.

Hangi siteydi o? Siz en iyisi böyle ellenmiş, Windows Update kapatılmış ISO'ları kullanıyorsanız onun yerine orijinal ISO ve oynanmamış ayarlarıyla kullanın. Böyle sıkıntılar çekmezsiniz.

Hangi siteydi o? Siz en iyisi böyle ellenmiş, Windows Update kapatılmış ISO'ları kullanmak yerine orijinal ISO ve oynanmamış ayarlarıyla kullanın. Böyle sıkıntılar çekmezsiniz.
Windowsun kendi sitesinden indirdiğimde mem reduct kullandıığım halde başıboş %60 ram kullanan halimi? Pekala ama nasıl oyunlarda zevk alacağıım öyle?

Windows'un kendi sitesinden indirdiğimde Mem Reduct kullandıığım halde başıboş %60 RAM kullanan hali mi? Pekala ama nasıl oyunlarda zevk alacağıım öyle?

Sizin sisteminize bağlı. Sisteminiz düşükse donanım yükseltmesi yapabilirsiniz veya Windows 8.1 kullanmayı deneyebilirsiniz. Orijinal ISO kullanıp bu ayarları yapmayı deneyebilirsiniz.

Masaüstü kullanıyorsan kasaya bakıp ekran kartının markasını öğren Nvidia mı AMD mi diye. Laptop kullanıyorsan öğrenemezsin. Bu arada Windows Update neden komple silinmiş? Silinmemesi gerek.

Sizin sisteminize bağlı. Sisteminiz düşükse donanım yükseltmesi yapabilirsiniz veya Windows 8.1 kullanmayı deneyebilirsiniz. Orijinal ISO kullanıp bu ayarları yapmayı deneyebilirsiniz.

En ufak fps ayarını bile ezbere biliyorum bu eski alet yüzünden. 8.1 de driverler otomaitk yüklenmiyor diye biliyorum. Normalde 8.1 geçecektim bugün ama kararsız kaldım.

En ufak FPS ayarını bile ezbere biliyorum bu eski alet yüzünden. 8.1 sürücüler otomaitk yüklenmiyor diye biliyorum. Normalde 8.1 geçecektim bugün ama kararsız kaldım.

Çoğu sürücüleri otomatik yükleyemiyor ama bazılarını yüklüyor. Genellikle ağ sürücülerini yüklemeyebilir. Ethernet bağlantısıyla sürücüleri kendiniz bulup yükleyebilirseniz Windows 8.1 iyi olur.

Çoğu sürücüleri otomatik yükleyemiyor ama bazılarını yüklüyor. Genellikle ağ sürücülerini yüklemeyebilir. Ethernet bağlantısıyla sürücüleri kendiniz bulup yükleyebilirseniz Windows 8.1 iyi olur.
Sorun da bilgisayarın driverleri internette yok. Casper nirvana nb 15.6 kullanıyorum. Hiçbiryerde driverleri bulamadığım için windows 10 a geçtimki bazı driverler yüklensin diye.Kasmasın diye custom ISO indirdim. 8.1 geçsem driverleri bulamam.

Sorun bilgisayarın sürücüleri internette yok. Casper Nirvana nb 15.6 kullanıyorum. Hiçbir yerde sürücüleri bulamadığım için Windows 10'a geçtimki bazı sürücüler yüklensin diye. Kasmasın diye Custom ISO indirdim. 8.1 geçsem sürücüleri bulamam.

Custom ISO illa lazımsa biraz daha ellenmemiş ISO kullan o zaman, Windows Update'i komple kaldırmak nedir? Donanım kimlikleriyle aratmayı denedin mi sürücüleri?

Geri
Yukarı