Çözüldü Ekran kartı Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı olarak gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

e_emirhann

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
8GB RAM
AMD RADEON R7 200 SERİES
1TB HAFIZA
İ5 3570
Herkese merhaba, AMD Radeon R7 200 ekran kartım var yakın zamanda sürücüsünü kurup sildim ve şimdi Microsoft görüntü bağdaştırıcısı yazıyor. Çözümü bilen var mı?

Sürücüler doğru yüklenmemiş olabilir, DDU ile tekrardan kaldırıp yüklemeyi deneyebilirsiniz. Kaldırma işlemi için güvenli moda girin, DDU'da temizle ve yeniden başlat yaptıktan sonra sizi normal moda atacaktır orada da sürücüleri yüklersiniz.

Çözümü ekran kartı sürücülerini kurmak. Microsoft'un uyumluluğu yüksek ve temel sürücüleri aktif şu an.
denedim ama bilgisayarını yeniden başlat diyor bir kere daaha oldu sonra ekran gelmedi ondan korkuyorum

Denedim, ama bilgisayarını yeniden başlat diyor bir kere daha oldu sonra ekran gelmedi ondan korkuyorum.
Aynı ekran kartıyla mı yaşadın o sorunu? Ekran kartı sürücüleriyle görüntü alamıyorsan ya yanlış bir sürücü kurmuşsundur, ki bu düşük bir ihtimal çünkü sürücüler çalışmayacağı kartla bağdaşmaz, ya da ekran kartın arızalıdır.

Korkulacak birşey olmaz hocam yanlış driver kurmadığınız sürece. İşlemciniz nedir eğer apu ise ekran kartı devre dışı olsa da görüntü verir.
i5 3470 hocam amd nin sitesinden otomatik algılaması var ekran kartını ordan indirdim ama bu hata var

Dosya Ekleri

• resim_2023-08-03_152810340.png
    resim_2023-08-03_152810340.png
    524,9 KB · Görüntüleme: 13
  • resim_2023-08-03_152827171.png
    resim_2023-08-03_152827171.png
    14,8 KB · Görüntüleme: 13
DDU ile güvenli modda temiz kurulum yap ardından doğru bir driverı kendi elinle kur.
bilgisayarı yeniden başlatmayı deneyim mi belki windows driverları yükler öyle

Aynı ekran kartıyla mı yaşadın o sorunu? Ekran kartı sürücüleriyle görüntü alamıyorsan ya yanlış bir sürücü kurmuşsundur, ki bu düşük bir ihtimal çünkü sürücüler çalışmayacağı kartla bağdaşmaz, ya da ekran kartın arızalıdır.
evet ekranda input not support yazıyordu

Geri
Yukarı