Ekran kartı modelini öğrenme

BeritKaan

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci :)
Merhaba, yakın arkadaşım elinde bir bilgisayar vardı, şu an elinde değil. Bana bir fotoğraf attı ekran kartını gözüm bir yerde ısırıyor ama ne olduğunu tam anlamadım. Önemli bir teknik sorunu var, bileşen olarak yardımcı olmak istiyorum. Ekran kartı modellerine baktım fakat, tam bir sonuç elde edemedim. Sizce bu kart hangi firmaya ait?

101559608_1365273310528665_812210180035969024_n.jpg

Harici güç girişi istediği için AMD olduğunu düşünüyorum. Nvidia giriş seviyesindeki kartlarına ek güç girişi koymuyor. (Sadece tahmin)

AMD olabilir modelini öğrenmek isterseniz Win+r tuşlarına basın DxDiag yazın orada ekran kısmına gelin:)
yardımım dokuduysa beğenmeyi unutma:)

Merhaba, yakın arkadaşım elinde bir bilgisayar vardı, şu an elinde değil. Bana bir fotoğraf attı ekran kartını gözüm bir yerde ısırıyor ama ne olduğunu tam anlamadım. Önemli bir teknik sorunu var, bileşen olarak yardımcı olmak istiyorum. Ekran kartı modellerine baktım fakat, tam bir sonuç elde edemedim. Sizce bu kart hangi firmaya ait?

Eki Görüntüle 577362
Harici güç girişi istediği için AMD olduğunu düşünüyorum. NVIDIA giriş seviyesindeki kartlarına ek güç girişi koymuyor. (Sadece tahmin)

Win+r tuşlarına basarak ya da arama yerine çalıştır yazıp acılan kısıma "DxDiag" yazın acılan yerde ekran penceresini açın orada göreceksinizdir.

Hocam Radeon HD 5770 olabilir. Kırmızı dizaynı AMD ATI kullanıyordu. Tahminim 1 GB 128 Bit GDDR5.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı