Ekran kartı nasıl doğru takılır?

Whifles

Decapat
Daha fazla  
Ben yeni bir sistem aldım. Ekran kartı ayrı geldi ve kendim taktım. Daha monitör gelmedi. Calistirdigimda fanlar donuyor. Dogru takmis miyimdir?

Ben yeni bir sistem aldım. Ekran kartı ayrı geldi ve kendim taktım. Daha monitör gelmedi. Calistirdigimda fanlar donuyor. Dogru takmis miyimdir?

Fanlar dönüyor muhtemelen takılmıştır ama yine de monitör olmadan net bir şey söyleyemeyiz tamam çalışıyor ama belki monitör olsa bile görüntü vermez.

Anakartta ekran kartı için minik bir klips var soketin başında onu açtığından emin olup ekran kartını tak takılınca zaten klips otomatik olarak kapanır daha sonra çivilerini tak, sistem açılmıyorsa ve bilgin yoksa en yakın bilgisayarcıya götür fazla kurcalamanı tavsiye etmem şu anki bilgisayarımın ekran kartı bu yüzden bozuk. .d

Anakartta ekran kartı için minik bir klips var soketin başında onu açtığından emin olup ekran kartını tak takılınca zaten klips otomatik olarak kapanır daha sonra çivilerini tak, sistem açılmıyorsa ve bilgin yoksa en yakın bilgisayarcıya götür fazla kurcalamanı tavsiye etmem şu anki bilgisayarımın ekran kartı bu yüzden bozuk. D

Tık sesi gelmedi iyice itip kendim kapattim
Arkadaslar 3. Defada geldi ses .D
Fanlar dönüyor muhtemelen takılmıştır ama yine de monitör olmadan net bir şey söyleyemeyiz tamam çalışıyor ama belki monitör olsa bile görüntü vermez.
3 defa cıkarıp taktiğimdan dolayı zarar görmemiştir değilmi?
Tık sesi gelmedi iyice itip kendim kapattim
Arkadaslar 3. Defada geldi ses .D

3 defa cıkarıp taktiğimdan dolayı zarar görmemiştir değilmi?
Anakarta giren kısmı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı