Ekran Kartı Nasıl Garantiye Gönderilir ?

Beratttss

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merbaha arkadaşlar. Elimde Sapphire R7 370 2G ekran kartı var. CW sorunum var garantiye nasıl kargolayacağım ? Vatan aracılığı ile vermek istemiyorum. Kargoya verirken neler yapacağım ? Hiçbir şey bilmiyorum da bilgilendirin lütfen. Aynı şeyi elimde olan PSU içinde soruyorum. Bu arada ekran kartımın iadesini, değişimi veya RX 460 ile değişimini talep etme hakkım var mı ?

Vatan Bilgisayardan aldıysan onlara bırak garantisi devam ediyorsa sana bir servis formu verip yollarlar. Gereken işlemleri onlar yapıyor.

Mail gönderdim. Peki sizin bir tecrübeniz oldu mu ? Bu arada dediğim gibi RX 460 modeli ile değişim yapmaları mümkün mü ?

Ya ben görüyorum Vatan Computer'den almayan kişileri gönderiyorlar garantiye. Nasıl yapıyorlar ?

Başka model ile değişim mümkün değil arıza cihazdan kaynaklı ve tamir oluyorsa tamir edip gönderirler. Tamir edemezlerse birebir değişim yada ürünün para iadesini yapıyorlar.

Benim tecrübem Vatan'dan alınma M.2 SSD çalışmıyordu götürdüm verdim servise söyledim disk açılmıyor diye onlarda servise yolladı servis birebir değişim olarak başka ürün yollamıştı. 20 gün önce.

Son düzenleme:
Benim de tecrübelerim bulundu. Ama kötü anlamda. İnsanı bekletiyorlar sorun yok diye gönderiyorlar !

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı