Çözüldü Ekran Kartı Nasıl Paketlenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OnurTAŞ

Kilopat
Yer
Sancaktepe, İstanbul
İyi forumlar. Bir sorum olacak. Benim AMD Radeon R7 250 ekran kartım var. Bu kartı bir arkadaşıma satmak için okula götüreceğim.

İçine koymak için antistatik poşet gerekli olduğunu biliyorum ama kartın ne kutusu ne de poşeti var. Acaba normal poşete veya yapısı sert poşetlerin bir tanesine koysam sorun teşkil eder mi?
Yardımınız için Teşekkür ediyorum...

Çözüm
Havalı poşet varsa ona sarın ekstradan bir poşete daha sarın ve çantanıza koyun sorun olmaz. Havalı poşet yoksa kalın poşetler oluyor normallerinden onlara sarıp çantada zarar vermeyecek ve sıkışıp ezilmeyecek şekilde koyup götürebilirsiniz.
Havalı poşet varsa ona sarın ekstradan bir poşete daha sarın ve çantanıza koyun sorun olmaz. Havalı poşet yoksa kalın poşetler oluyor normallerinden onlara sarıp çantada zarar vermeyecek ve sıkışıp ezilmeyecek şekilde koyup götürebilirsiniz.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı