GDDR3 ekran kartı vs GDDR5 ekran kartı

Şükür değiliz :D Bir ara olucaktım videoları felan izleyince dedim ben bunu iptal ediyorum ardından hemen siparişi iptal ettim.
Vallahi Allah korumuş. Hayatımda bu kadar kötü kart görmedim. Anılarım canlandı, korkuyorum...

Allah sizden ve mehdi den razı olsun yoksa bende mağduru olacaktım :)
Başlıkta GDDR3 ekran kartı yazısını gördüğüm anda bunun GT730 olduğunu anladım:D 720P'de bile oyun zevkiniz olmuyor. 4GB olması bir aldatmaca. Zaten oyunlarda kullanamıyorsunuz o VRAM'i:D Vaktiniz ayar yapmaya çalışırken geçiyor. Ben kendime bu görevi üstlendim; insanları GT730'dan korumak.
Rüyanızda görürseniz bunun bir kabus olduğunu hatırlatın kendinize.
Bir de çekinerek soruyorum; fiyatı neydi acaba? 10 TL olsa bile yanına yaklaşmayın:D

Başlıkta GDDR3 ekran kartı yazısını gördüğüm anda bunun GT730 olduğunu anladım:D 720P'de bile oyun zevkiniz olmuyor. 4GB olması bir aldatmaca. Zaten oyunlarda kullanamıyorsunuz o VRAM'i:D Vaktiniz ayar yapmaya çalışırken geçiyor. Ben kendime bu görevi üstlendim; insanları GT730'dan korumak.
Rüyanızda görürseniz bunun bir kabus olduğunu hatırlatın kendinize.
Gerçekten çok teşekkür ederim. İzniniz olursa sizin yolunuzdan gidip Gt730 alanları uyaracağım lordum.

Gerçekten çok teşekkür ederim. İzniniz olursa sizin yolunuzdan gidip Gt730 alanları uyaracağım lordum.
Tabii ki uyarın. Amacımız Dünya'yı bu illetin olmadığı güzel bir yer haline getirmek. Bu davada ne kadar yoldaş olursa o kadar iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı