Ekran kartı nasıl paketlenir?

Akerfeldt

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Arkadaşlar ekran kartımı garantiye göndereceğim. Kartınkendi kutusuna koyacağım ama ayrıca bir önlem almak istiyorum ben. Ekran kartını nasıl paketlemeliyim? Bir de önerdiğiniz malzemeleri nerelerde bulabileceğimi yazarsanız sevinirim 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Kart elime ulaşıyor, kullandığım ilk günden beri arızası var, 75 dereceden aşşağısını görmüyor, içinden statik poşet çıkmıyor, 1300 TL para verdim neye sinirleneceğimi şaşırdım ya. Paramızla rezil oluyoruz yeminle ayıp ulan.

İade alsam gene alacağım kart AMD olmak zorunda NVIDIA'ya para yetmiyor. Mecbur değişim yapmak zorundayım. NVIDIA fanboyuyum arkadaşlar ben artık. F/P diye birşey tanımıyorum NVIDIA hariç çöp (!)
Recep abi yine aklıma geldi.
Kendisinin haberi olsun bu konudan lütfen. Etiketleyin isterseniz. Birdaha ne AMD'ye ne SAPPHIRE'e bulaşırım. 1 aydır resmen çile çekiyorum ya. Bu kart bana diyor ki ''LoL CSGO gibi oyun harici oynarsan beni yorarsan hiç uğraşamam seninle''. LoL de çekirdek hızı 1000 MHz kart sıcaklıgı 45 derece. Rainbow Six Siege'de 1560 MHz de %100 yükte çalışıyor sıcaklık 75 derece fan hızı 2000 - 2500 RPM arası. 30 dakika - 1 saat arası %100 yükte çalışınca hemen wattman hatası veriyor. 75 dereceden aşşağısını gören cennetlik resmen. Çile vallahi çile.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı