Ekran kartı nasıl paketlenir?

Akerfeldt

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Arkadaşlar ekran kartımı garantiye göndereceğim. Kartınkendi kutusuna koyacağım ama ayrıca bir önlem almak istiyorum ben. Ekran kartını nasıl paketlemeliyim? Bir de önerdiğiniz malzemeleri nerelerde bulabileceğimi yazarsanız sevinirim 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalın sanayi tipi poşetler bulunuyor hocam evde LCW poşetlerine taş çıkartır. Onlara koyarım. İncehesap gaming gecesinde satın aldım kartı.
Olur tabii. Baloncuk poşet gibi bir şey varsa sıkıştır aralara gitsin. Benim aklım hala statik poşette:) Nasıl poşetsiz gönderirler arkadaş. Mantıklı değil bir kere.

Olur tabii. Baloncuk poşet gibi bir şey varsa sıkıştır aralara gitsin. Benim aklım hala statik poşette:) Nasıl poşetsiz gönderirler arkadaş. Mantıklı değil bir kere.
Balon poşet satın aldım bugün zaten. Balon poşetle kutuyu sarıcam. Birde sizin dediğiniz gibi poşet koyarım üstüne mis gibi olur. Bende hiç ekran kartı satın almadım ki bilmiyorum poşetin çıkıp çıkmayacağını direk takıp kullandım kartı hiç dikkat etmedim poşete. Diğer kartlarda hep çıkıyor ama bunda çıkmıyor.

Balon poşet satın aldım bugün zaten. Balon poşetle kutuyu sarıcam. Bir de sizin dediğiniz gibi poşet koyarım üstüne mis gibi olur.
Tertemiz. Yolla gitsin. Sorun yaşamazsın hiç. Dışardaki poşetin ağzını iyice bantladıktan sonra sorunsuz gider. N'apalım bunlar da böyle yolluyor demek ki:) Bir Vatan'da görmüştüm böyle bir şeyi bu da iki oluyor.

Şimdi bu kartı yollayacağım statik poşetle, bu karta değişim çıkarsa bu adamlar o poşete konar kardeşim. Bir poşetide kargolamakla kimsenin uğraşacağını sanmıyorum. Ben bu anakartı satmak istediğimde statik poşedi olmazsa benim için sorun olacak ileride o takıldı aklıma şimdi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı