Ekran kartı nasıl paketlenir?

Akerfeldt

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Arkadaşlar ekran kartımı garantiye göndereceğim. Kartınkendi kutusuna koyacağım ama ayrıca bir önlem almak istiyorum ben. Ekran kartını nasıl paketlemeliyim? Bir de önerdiğiniz malzemeleri nerelerde bulabileceğimi yazarsanız sevinirim 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi statik poşeti duruyorsa kutusuna aynı şekilde koyun. Bir de Kadıköy'de bilgisayarcıların olduğu o meşhur yere gidip sünger veya köpük gibi bir şeyler alın sıkıştırmak için. Bir de kutuya kargoda etiket falan yapıştırmasınlar diye ben bir poşet içine koyup her yerini bantlıyorum o şekilde teslim ediyorum kargoya. Zotac kutusunun üstüne dev gibi Yurtiçi Kargo etiketi hoş durmuyor malum:)

O değeri nereden öğrendiniz? @Akerfeldt
GPU-Z programı aracılığıyla öğrendim.
Kendi statik poşeti duruyorsa kutusuna aynı şekilde koyun. Bir de Kadıköy'de bilgisayarcıların olduğu o meşhur yere gidip sünger veya köpük gibi bir şeyler alın sıkıştırmak için. Bir de kutuya kargoda etiket falan yapıştırmasınlar diye ben bir poşet içine koyup her yerini bantlıyorum o şekilde teslim ediyorum kargoya. Zotac kutusunun üstüne dev gibi Yurtiçi Kargo etiketi hoş durmuyor malum:)
Ben avrupa yakasındayım hocam kadıköye geçemem. Bana gelen kasanın kutusunda kargo etiketi var ve cidden hoş durmuyor. Hiç böyle düşünmemiştim sizin dediğiniz gibi yaparım bende.

Teknoloji şans işi ama sanki bizim üstümüzde farklı bir bahtsızlık var.
Cidden bir bahtsızlık var hocam. En kıytırıkları hepmi denk gelir be.
Kartın kutusunda statik poşet yok cidden.
Evet yok. Kart çıplak bir şekilde direk kutuyu açtığınızda karşınıza çıkıyor.
Hocam o kartta büyük ihtimalle sıkıntı var. Neredeyse imkansız statik poşette gelmemesi. Sapphire bu kadar düştü mü ya?
Hocam ben hatırlıyorum kartta statik poşet olmadığını eminim. Genede emin olmak için youtubedende baktım kutu açılımlarına ama hiçbirinde statik poşet yok.

Kartın kutusunda statik poşet yok cidden.
Nasıl yok? Vatan Bilgisayar'dan mı alındı yoksa? Anca orda öyle şeyler olur🤣
Ben avrupa yakasındayım hocam kadıköye geçemem. Bana gelen kasanın kutusunda kargo etiketi var ve cidden hoş durmuyor. Hiç böyle düşünmemiştim sizin dediğiniz gibi yaparım bende.
Rezil bir görüntü aynen. Güzel bir LCW poşeti gibi kalın bir poşet olursa on numara dayanıklı da olur. Dediğim malzemeler için Bakırköy'e de bir bakabilirsiniz. Orada da bilgisayarcılar vardı ama nerde unuttum.

Bana kart statik poşetsiz geldi. Bende onlara statik poşetsiz yollasam ne olur ki? Bana nasıl geldiyse bende onlara öyle gönderirim beni suçlayamazlarya bunun için ? Kendileri bana öyle gönderirken ya kart bozuk gelseydi ben napardım diye savunmamıda yaparım. Ayrıca değişim çıkarsa o statik poşette gidecek ve ben bu anakartı birgün satmak istersem poşet olmadığı için sorun olacak.
Nasıl yok? Vatan Bilgisayar'dan mı alındı yoksa? Anca orda öyle şeyler olur🤣

Rezil bir görüntü aynen. Güzel bir LCW poşeti gibi kalın bir poşet olursa on numara dayanıklı da olur. Dediğim malzemeler için Bakırköy'e de bir bakabilirsiniz. Orada da bilgisayarcılar vardı ama nerde unuttum.
Kalın sanayi tipi poşetler bulunuyor hocam evde LCW poşetlerine taş çıkartır. Onlara koyarım. İncehesap gaming gecesinde satın aldım kartı.
En az 10 tane kutu açılışı izledim özellikle bir kaçı yabancı kanallardan ama hepsinde kart çıplak gelmiş.
@MBZ | Berhan Bana kart poşetsiz geldi, bende onlara geri poşetsiz yollayayım o zaman. Onlar koymaya tenezzül etmiyorken ben neden koymak zorundayım ki? Onlar bana kartı böyle yollarken kartta sorun olsa benim suçum günahım ne?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı