Ekran kartı nasıl temizlenir?

Mercaen

Hectopat
Selam arkadaşlar ekran kartına çok az damla gibi cola dökülmüş kurumuş PC çalışırken haberimiz yok bir şey olmamış çalışıyor şu an ancak ileride sıkıntı olur mu diye bir de nasıl temizlerim diye soracaktım.

Selam arkadaşlar ekran kartına çok az damla gibi cola dökülmüş kurumuş PC çalışırken haberimiz yok bir şey olmamış çalışıyor şu an ancak ileride sıkıntı olur mu diye bir de nasıl temizlerim diye soracaktım.
İlk önce fişi çekin.Kasayı açın ekran kartını çıkarın gözlük mendili varsa yoksa kuru bir mendille dikkatlice silin.

Hocam ekran kartına dökmeyi nasıl başardınız :D. Bilgisayarı fişten çekin tüm kablolar dahil sonra açma düğmesine birkaç defa basın elektrik varsa gitsin diye sonrasın dökülen kısımlara tiner ve mendille silin.

Kardeş işin açığı ne olduğunu çözemedim kola gibi duruyor. Ancak içinde şekerli bir su ise dökülen bilmiyorum ne olur acaba ileride sorun olur mu çünkü çok sıcakken dökülmüş.

Kardeş işin açığı ne olduğunu çözemedim kola gibi duruyor. Ancak içinde şekerli bir su ise dökülen bilmiyorum ne olur acaba ileride sorun olur mu çünkü çok sıcakken dökülmüş.
Evet sorun çıkarabilir.Silin siz onun kuru bir şeyle çünkü ne olduğu anlamadım foto atarsanız daha iyi olur.Biraz ilkel ama pirince yatırabilirsinix.Tozlarına dikkat edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı