Ekran Kartı Önerisi

Cidden komedi hala AMD önermem AMD kötü düşüncesinde olan insanları görmek. Fiyat performans konusunda AMD çoğunlukla önde oluyor. Isınma vs sorunları 2008'de HD serisi giriş seviye ekran kartı kullanıcıları söyler genelde.

Hahaha güleyim bari, madem fiyat konusunda önde o zaman neden RX 580, GTX 1650 Super'den daha pahalı. Kaldı ki GTX 1650 Super, RX 580'den daha performanslı. Konuyu açan arkadaş gidipte 2015'ten kalan mimariye sahip bir kart mı alsın, yoksa 2018- 2019'da çıkan daha stabil ve yeni bir mimariye sahip kartı mı alsın?
AMD'de WattMan denen illeti söylemiyorum bile.

Hahaha güleyim bari, madem fiyat konusunda önde o zaman neden RX 580, GTX 1650 Super'den daha pahalı. Kaldı ki GTX 1650 Super, RX 580'den daha performanslı. Konuyu açan arkadaş gidipte 2015'ten kalan mimariye sahip bir kart mı alsın, yoksa 2018- 2019'da çıkan daha stabil ve yeni bir mimariye sahip kartı mı alsın?
Wattman felan kalmadı artık, hem AMD'nin hem de Nvidia'nın birbirinden üstün kartları var. Tek taraflı düşünmemek lazım.

WattMan falan kalmadı artık, hem AMD'nin hem de NVIDIA'nın birbirinden üstün kartları var. Tek taraflı düşünmemek lazım.

Haklı bir yorum. Şu an markaya değil de performansa bakarak yorum yapmak gerekiyor.

Sende haklısın ama dediğim gibi şu anda konuda olan gibi 1050 Ti RX570'den daha pahalı bir kart fakat RX570 daha performanslı. İşte burada da rekabet oluşuyor.

Wattman felan kalmadı artık, hem AMD'nin hem de Nvidia'nın birbirinden üstün kartları var. Tek taraflı düşünmemek lazım.
Ben AMD de Nvidia'da kullandım. AMD Driver konusu olsun, ısınma problemi olsun geride kalıyor. Tamam diyelimki iyi bir soğutucu aldın. Onun yerine 1660s gibi kartları alıp ekstra soğutucusuz kullanabilirsiniz. Ancak işlemci konusunda AMD bence gayet iyi.

Ben AMD de Nvidia'da kullandım. AMD Driver konusu olsun, ısınma problemi olsun geride kalıyor. Tamam diyelimki iyi bir soğutucu aldın. Onun yerine 1660s gibi kartları alıp ekstra soğutucusus kullanabilirsiniz. Ancak işlemci konusunda AMD bence gayet iyi.
Ben de hem AMD hem Nvidia kart kullandım, hatta işlemcim gereği şuan 1050 Ti kullanıyorum. Tabii ben ucuza aldım bu kartı arkadaştan. Kesinlikle bütçeye uygun olan alınmalı. İşlemcim yeterli gelseydi şuan da hayatta 1050 Ti almazdım. Alalı 6 ay felan oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı