Ekran Kartı Olmadan Egzoz Fanı Çalışır mı?

Ronan Alford

Decapat
Merhaba arkadaşlar, bugün ekran kartını garantiye göndermek için çıkardım ve kasada ekran kartı olmamasına rağmen kasayı çalıştırdım. Egzoz fanı başlarken döndü ancak sonradan durdu, fanda ışık vardı ancak dönmüyordu. Sizce egzoz fanında bir arza mı var yoksa ekran kartı olmadığı için mi?

Tam olarak emin olmamakla beraber eger islemci üzerinde dahili ekran kartı yoksa sistem GPU bulamayıp kapanmış olabilir. Ekran kartı sökmekle sistem bozulmaz sıkıntı yoktur.

Eğer fanınız ARGB ise güç kablosu ve RGB bağlantısı ayrı olur. Fanın güç kablosunu çıkarmadığınızdan emin misiniz?
Eminim size dediğim gibi fan başlarda dönüyor ve ışıkta yanıyor. Benim anlam veremediğim sonradan durmasıydı ancak şimdi yeniden çalıştırdım, normal çalışmaya devam etti, bende anlam vermedim.

Eminim size dediğim gibi fan başlarda dönüyor ve ışıkta yanıyor. Benim anlam veremediğim sonradan durmasıydı ancak şimdi yeniden çalıştırdım, normal çalışmaya devam etti, bende anlam vermedim.
Başka bir fikri olan varsa yardımcı olabilir. Benim bir tek bu senaryo geldi aklıma. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı