Ekran kartı olmadan PC çalışır mı?

Kendim eski sistemim olan FX 8350 + RX 460'lı sistemimde ekran kartı olmadan uzaktan bağlanıp kullanabiliyordum. Bu tarz bir kullanım yapacaksanız, evet kullanabilirsiniz.
Başka bir bilgisayarim yok nasıl olacak ?
Dahili grafik yok sanırım. Öncesinde hazırladığınız Windows ile uzak masaüstü ile bağlanıp kullanabilirsiniz.
Başka bir bilgisayarım yok nasil olacak ?
Anakartta gömülü olan yonga oyun dışında idare eder düşük çözünürlükte Google'da gezinmek World'de yazı yazmak gibi işleri yaptırır.
Anakartım Makinist H55 sanırım onboard ekran kartı yok

Kardeşim çalışır. Beni yanlış bilgilendirmeden cezalandıran moderatöre söylüyorum X3340'da dahili grafik yok evet fakat benim E5300 işlemcimdede dahili grafik yok fakat anakartta bulunan VGA girişine ekranı bağladığımda görüntü alabiliyorum googlda gezinebiliyorum. Bu her anakartta olan bir şey. Bu ne saçmalık tabii ki de çalışır.

Kardeşim çalışır. Beni yanlış bilgilendirmeden cezalandıran moderatöre söylüyorum X3340'da dahili grafik yok evet fakat benim E5300 işlemcimdede dahili grafik yok fakat anakartta bulunan VGA girişine ekranı bağladığımda görüntü alabiliyorum googlda gezinebiliyorum. Bu her anakartta olan bir şey. Bu ne saçmalık tabii ki de çalışır.
Cevabı bilemezsin, her anakartta dahili GPU yok. Yine yanlış bilgilendirme yapmışsın bu mesajında.

Cevabı bilemezsin, her anakartta dahili GPU yok. Yine yanlış bilgilendirme yapmışsın bu mesajında.

Yahu kardeşim dahili GPU yok ona da GPU denmez gibime geliyor sadece görüntü veren hiçbir özelliği olmayan bir şeyden bahsediyorum. Intel i3/i5/i7 serilerinde HD ve UHD grafik birimleri vardı onlar var diye anakartta koymadıysalar bilemem fakat benim bildiğim o PC açılır ve çalışır ekrana görüntü alamazsın gelmez orasını bilemem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı