Ekran kartı olmayan sistem önerisi

Mr.Ridrler

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, online eğitim dolayısıyla 6-7 ay sonra toplamak istediğim bilgisayari aceleye getirmek zorundayım.
3060'lar 3050'ler çıkarsa onlardan almayı düşünüyorum yaza doğru.

Ona uygun olacak anakart, işlemci, ve Power'a paramı gömmeyi istiyorum. İkincisini sonra alacağım, bir tane de RAM'e ihtiyacım var.

Ucuz bir HDD beni idare eder. Anlayacağınız üzere önümüzdeki yaza kadar ekran kartı olmadan idare etmeyi düşünüyorum. Bütçem dahilindeki işlemciler bunu sağlar sanırım.

Ayrıca gönül 4K istese de 2K monitorler sanırım 3000 serisiyle iyi çalışır. Sisteme monitor gerekli.
Bütçe 5000 civarında.

Sistem önerileriniz dışında tavsiyelere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Online eğitim dolayısıyla 6-7 ay sonra toplamak istediğim bilgisayari aceleye getirmek zorundayım.
3060'lar 3050'ler çıkarsa onlardan almayı düşünüyorum yaza doğru.

Ona uygun olacak anakart, işlemci, ve Power'a paramı gömmeyi istiyorum. İkincisini sonra alacağım, bir tane de RAM'e ihtiyacım var.

Ucuz bir HDD beni idare eder. Anlayacağınız üzere önümüzdeki yaza kadar ekran kartı olmadan idare etmeyi düşünüyorum. Bütçem dahilindeki işlemciler bunu sağlar sanırım.

Ayrıca gönül 4K istese de 2K monitörler sanırım 3000 serisiyle iyi çalışır. Sisteme monitör gerekli.
Bütçe 5000 civarında.

Sistem önerileriniz dışında tavsiyelere açığım.

AMD g ve bazı serileri APU. APU sistem öneririm.

Kusura bakmayın ama, 1440P görüntü kalitesinde en ucuz monitör 2500TL civarında. O fiyata alacağınız monitör sağlam olur mu, şüpheli. Verdiğiniz bütçe ile istedikleriniz bana komik geldi biraz.

Kusura bakmayın ama, 1440P görüntü kalitesinde en ucuz monitör 2500TL civarında. O fiyata alacağınız monitör sağlam olur mu, şüpheli. Verdiğiniz bütçe ile istedikleriniz bana komik geldi biraz.
Bana sadece monitör için bütçe 5000 gibi geldi ama şimdi bakınca biraz mantıksız olduğunu anladım.

Hocam bu bütçeye monitör dahil, 1660S zor toplarsınız. :)

Aslında ekran kartı ram HDD SSD olmadan 5000 lira yetmezmi diyorsunuz. Motherboard işlemci PSU ve manitore

Özelikle ikincisi nasıldır 3000 ler ile çalışır mı?

Geri
Yukarı