Ekran kartı oyundayken 100 dereceyi buluyor

Ulith

Yoctopat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 aydan beri ekran kartımda sorun var. Ekran kartım aşırı derecede ısınıyor. Oyundayken 100 derecenin üstüne çıkıp ekran gidiyor. Boştayken 60 dereceleri gördüm termal macun yeniledim, temizledim yine geçmedi. Tamirciye götürdüm tamirci ben yapamam dedi. Nasıl yapılacağı hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 1 aydan beri ekran kartımda sorun var. Ekran kartım aşırı derecede ısınıyor. Oyundayken 100 derecenin üstüne çıkıp ekran gidiyor. Boştayken 60 dereceleri gördüm termal macun yeniledim, temizledim yine geçmedi. Tamirciye götürdüm tamirci ben yapamam dedi. Nasıl yapılacağı hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Ekran kartınız nedir acaba?

Ekran kartı nedir?

Hocam ekran kartınız nedir acaba karta göre normalse bir şey diyemem ama normal değilse ve termal macun gerçekten düzgün uygulandıysa bir tamirci önerebilirim büyük ihtimalle düzeltir.

GT 730 4 GB.

GT 730 4 GB.

Hocam Facebook üzerinden armağan başbuğa ile iletişime geçmenizi öneririm çok fazla tamir postunu gördüm tanıdığım çoğu kişi ona yolluyor gruplarda onla sıkıntı yaşayan da görmedim sadece yolladığınız ürün sanırım yoğunluktan olsa gerek 1-1.5 ay sonra geri geliyor.

Geri
Yukarı