Çözüldü Ekran kartı pini kırıldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Furkanwq

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ekran kartımda anakarta giren bölgesinde bir tanesi kırık ve anakarta takıp çalıştırınca monitörde renkler çıkıp kapanıyor. Bu tamir edilir mi?
20220901_201215 (1).jpg

Çözüm
Fotoğraf ile gösteriniz lütfen. Bilgisayarcı devrelerden anlamıyor büyük ihtimalle bulduğu her bozuk kartı ısıtıp deniyor çalışırsa şansına.
Kanka lehimler çıkmış dedi onu ısıtarak geri oturturucakmış artık şansına 3 yıl da kullanabilirsin ya da 5 saat.
Onla alakası yok normal yarım o.
knk arkasında kırık yer bunlar tamir edilirmi
Anladım hocam haklısınız kasmaya gerek yok ben anladım sizi zaten ama dediğim gibi doğru olduğundan şüphem olmayan konularda ısrarcıyım bazen çok ciddiye alıyorum konuyla alakası olmayanları haklısınız. Ama bunu bile bilmeyen kişiler 1500 2000 yorum yapmış yazık vallahi yardım etmeye çalıştığı kişilere.
kral merhaba arkasında bide kırık var ondan dolayı olabilirmi takınca bişeye girince ekran renkli çizgiler çıkıyor

@Adam gregson slotta sorun yok zaten.
@Furkanwq silgiyle hafifce silmeyi deneyin pinleri hocam
hocam denedim herşeyi ekran kartını takmayınca sıkıntı yok dahiliden görüntü geliyor ekran kartını takınca ekrana çizgiler çıkıyor ve kapanıyor

Son düzenleme:
Kanka arkasında kırık yer bunlar tamir edilir mi?

Kral merhaba arkasında bir de kırık var ondan dolayı olabilir mi takınca bir şeyye girince ekran renkli çizgiler çıkıyor.

Hocam denedim her şeyi ekran kartını takmayınca sıkıntı yok dahiliden görüntü geliyor ekran kartını takınca ekrana çizgiler çıkıyor ve kapanıyor.

Fotoğraf ile gösteriniz lütfen. Bilgisayarcı devrelerden anlamıyor büyük ihtimalle bulduğu her bozuk kartı ısıtıp deniyor çalışırsa şansına.

Kanka lehimler çıkmış dedi onu ısıtarak geri oturturucakmış artık şansına 3 yıl da kullanabilirsin ya da 5 saat.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı