Ekran kartı plastik kelepçeyle kasa üstüne asılır mı?

Sıcaktan erime ihtimali olabilir. Ekran kartının o kısmı da ısınıyor zaten. 1 gün tutmayacak bu ekran kartını, günlerce ve aylarca. O kadar para vermişim az daha para verir bir ekran kartı holder alırız plastiğe kalmasın milyarlık kart. Mantıklı ama riskli bir durum.

Plastik kelepçeyi ekran kartı eritemez çünkü en fazla 80-90 dereceler görülüyor ki bu da çekirdek ısıları kasanın içi yüzlerce dereceye ulaşırsa anca eriyebilir.

Plastik kelepçeyi ekran kartı eritemez çünkü en fazla 80-90 dereceler görülüyor ki bu da çekirdek ısıları kasanın içi yüzlerce dereceye ulaşırsa anca eriyebilir.

Böyle bir ihtimal var. İsteyen uygular. Ben tercih etmem. Bir holder alırım. Zaten kasalar artık yan tarafı artık cam. Holder düşüp düşmediğini görüyoruz. Şimdi fark ettim. Plastik kelepçe attığı yer sıvı soğutucu yeri.:)

Böyle bir ihtimal var. İsteyen uygular. Ben tercih etmem. Bir holder alırım. Zaten kasalar artık yan tarafı artık cam. Holder düşüp düşmediğini görüyoruz.

Böyle bir ihtimal yok hocam sadece kötü gözükür ama kopma erime yanma şansı yok çakmağı bile kelepçeye tutup 5-10 saniyede zor eritiyoruz ekran kartı bu kadar ısınamaz ısınmazda.

Geri
Yukarı