Ekran kartı renk ve RGB konusunda önerilerinizi bekliyorum

Ekran kartını hangi renge boyamalıyım?

• Turuncu - siyah karışımı desen

Oy: 7 58,3%
  • Koyu yeşil - siyah karışımı desen

Oy: 3 25,0%
  • Beyaz

Oy: 1 8,3%
  • Mavi

Oy: 0 0,0%
  • Sarı

Oy: 1 8,3%

• Oy verenlerin toplamı
    12
  • Anket kapandı .

r.yasar10

Megapat
Yer
Ege Bölgesi
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar arkadaşlar. Yaklaşık 1 ay önce bir sistem topladım ve tasarruf amaçlı kasadan kıstım.
Şu an Frisby marka bir kasa kullanıyorum memnunum ama sistem biraz daha şekilli olsun istiyorum. Yazın MSI MAG 100R + CM ML240L almayı planlıyorum. Şimdi 2 tane sorum olacak.

1) Kasadaki ARGB fanları B450M S2H anakartımdaki kontrolcüye takma şansım var mı?

2) Ekran kartımı boyamayı düşünüyorum. Sizce hangi rengi yapmalıyım ankette işaretler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar arkadaşlar. Yaklaşık 1 ay önce bir sistem topladım ve tasarruf amaçlı kasadan kıstım.
Şu an Frisby marka bir kasa kullanıyorum memnunum ama sistem biraz daha şekilli olsun istiyorum. Yazın MSI MAG 100R + CM ML240L almayı planlıyorum. Şimdi 2 tane sorum olacak.

1) Kasadaki ARGB fanları B450M S2H anakartımdaki kontrolcüye takma şansım var mı?

2) Ekran kartımı boyamayı düşünüyorum. Sizce hangi rengi yapmalıyım ankette işaretler misiniz?
Anakartınızda o Pini takabileceğiniz bir giriş olmadığını hatırlıyorum. Boyayacaksanız bence kasanın ve kasa içinin genel rengiyle uyumlu olsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı