Ekran kartını RGB yapmak

Might

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, ben RGB bir sistem istiyorum. Bunun için ya ekran kartımı satıp yeni bir 2060 ROG STRIX falan alacağım ya da kendim bir uğraşla yapmaya çalışacağım ama pek sanmıyorum ve şu an kullandığım kasa Cooler Master MB501L. Onu satıp Gamepower Warcry almayı düşünüyorum ve RAM'larime Aliexpress'ten RGB kit, fan olarak da Coolmoon 3'lü fan almayı düşünüyorum. Ne yapayım? Ekran kartım 1660 Ti TUF ve alırsam 2060 ROG STRIX alırım. Sizce değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, ben RGB bir sistem istiyorum. Bunun için ya ekran kartımı satıp yeni bir 2060 ROG STRIX falan alacağım ya da kendim bir uğraşla yapmaya çalışacağım ama pek sanmıyorum ve şu an kullandığım kasa Cooler Master MB501L. Onu satıp Gamepower Warcry almayı düşünüyorum ve RAM'larime Aliexpress'ten RGB kit, fan olarak da Coolmoon 3'lü fan almayı düşünüyorum. Ne yapayım? Ekran kartım 1660 Ti TUF ve alırsam 2060 ROG STRIX alırım. Sizce değer mi?
TUF serisini önermem soğutma bloğu yok malesef ki Asus un Strix Modeli Daha iyidir

GTX 1660 Ti'dan RTX 2060'a geçmek mantıklı değil. Fiyat farkına değmez.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer hem performans farkı olsun hem de RGB'li olsun dersen bu modele bakabilirsin. Hem 2060 ROG Strix'ten daha ucuz hem de daha üst model bir kart.

ROG Strix fiyatı:

RGB için kaliteden vazgeçmek bana pek mantıklı gelmiyor. Eğer RGB olmasını aşırı istiyorsanız RGB Led Striplerlede hallledilebilir. Ekran kartınızı RTX 2060 seviyesine yükseltmek mantıklı yalnız çok bir fark yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı