Ekran kartı seçimi

oyuncuberke

Hectopat
Daha fazla  

Arkadaşlar fiyat/performans olarak bunlardan hangisini almamı önerirsiniz? Almanya'da tanıdığım var, alsa gönderse nasıl olur? Gümrük falan... Bilgisi olan paylaşabilir mi?

Üçüncü linkte ki olan ekran kartını alın. Gümrük konusuna gelirsek, kutusuz bir şekilde gönderirse sorun olmayacaktır.

Gumrukle alakali fikrim yok. Kartlar arasindan 3 fanli diye 1660 almanizi onermem. Zaten hemen hemen Gaming X ve ROG ile ayni sicakliklari verebilirsiniz. Bu iki karttan begendinizi satin almanizi oneririm. Ben olsam Gaming X alirdim.

Hepsi iyi tamamen sana kalmış ben 3 fanlı TUF modeli tercih ederdim.

Diğerleri 1660S aralarında performans farkı hissedilecek derecede var ROG ve Gaming X alabilir sırf fan sayısından dolayı GPU'dan kısmak mantıklı değil.

Edit: Kutuda 1660S yazıyor başlıkta ve açıklamada 1660 bir şey anladıysam Arap olayım ama %90 1660 tır

Diğerleri 1660S aralarında performans farkı hissedilecek derecede var ROG ve Gaming X alabilir sırf fan sayısından dolayı GPU'dan kısmak mantıklı değil.

Edit: Kutuda 1660S yazıyor başlıkta ve açıklamada 1660 bir şey anladıysam Arap olayım ama %90 1660 tır.

Pek incelemedim dostum 1660 Super diye gördüm ben onu.

Edit: Kutuda 1660S yazıyor başlıkta ve açıklamada 1660 bir şey anladıysam Arap olayım ama %90 1660 tır
Usta 1660 super gibi duruyor ya onu alcaktım ben ama kafamı karıştırdın bak
Gumrukle alakali fikrim yok. Kartlar arasindan 3 fanli diye 1660 almanizi onermem. Zaten hemen hemen Gaming X ve ROG ile ayni sicakliklari verebilirsiniz. Bu iki karttan begendinizi satin almanizi oneririm. Ben olsam Gaming X alirdim.
1660 değil ki bu super zaten. Aşşağıda açıklamasında da kutuda da super yazıyor.

Agalar bu super mi değil mi ya? Bi yardımcı olabilir misiniz? Kutusunda ve aşşağıda açıklamasında super yazıyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı