Ekran Kartı Seçiminde Nvidia Mı Yoksa AMD Mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçeni 970 SLI' a zorlayabilirsen 970 SLI daha iyi olur. Bütçeni artıramazsan en mantıklısı crossfire.
Nvidia'nın GTX970'ler için güncelleme hazırladığını duydum. Güncellemeden sonra 4 gb kullanabilecekmiş. Ben sanırım güncellemeyi bekleyeceğim gerçekten öyleyse GTX970 SLI yapacağım sanırım.

F/P olarak AMD, performans bakımından nVidia tercih edilir.

Nvidia'nın GTX970'ler için güncelleme hazırladığını duydum. Güncellemeden sonra 4 gb kullanabilecekmiş. Ben sanırım güncellemeyi bekleyeceğim gerçekten öyleyse GTX970 SLI yapacağım sanırım.
Maalesef sorun yazılımsal değil donanımsal.

Bütçe ne ise ona göre alınır. Artık AMD'mi Intel'mi yoksa ATI'mi Nvidia'mı alayım konularından sıkıldık.

Dolar düştükten sonra bende yapacağım.

Crossfire her oyunda oluyormu destekleniyormu yahu? Yada SLi.

Crossfire her oyunda oluyormu destekleniyormu yahu? Yada SLi.
Artık yeni çıkan her oyun destekleyecek. Bir ekleme yapayım ekran kartı alırken genelde oynadığımız oyunlara göre satın almak dah amantıklı olacaktır. Battlefield 4 oynayan birisi 290X alabilir Call of Duty oynayan birisi 970 alabilir vs. vs.

Bütçemi daha önceki mesajlarımda belirttim zaten. Ekran kartına en fazla 2000 TL verebilirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı